Tekirdağ Eczaneler Firmaları

Tekirdağ Eczaneler mi arıyorsunuz? | Eczaneler Tekirdağ firmaları 13 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Tekirdağ+Eczaneler Firmanızı+Eklemek+İçin+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Tekirdağ Eczaneler Firmaları Tekirdağ Rehberi, Firmanı Ücretsiz EkleTekirdağ Eczaneler Firmaları Tekirdağ Rehberi, Firmanı Ücretsiz Ekle51 3.0 | 2 Oy
Tekirdağ Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Tekirdağ Eczaneler Firmaları Alternatif Arama Seçenekleri
Tekirdağ Eczaneler sektöründe 13 adet firma bulunmaktadır, Eczaneler sektörü 22 Şubat 2020 Cumartesi günü tarihi itibari ile 85858 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Tekirdağ Eczaneler sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Tekirdağ Eczaneler, En Popüler Tekirdağ Eczaneler, En Çok Aranan Tekirdağ Eczaneler, En Beğenilen Tekirdağ Eczaneler, En İyi Tekirdağ Eczaneler, En Yeni Tekirdağ Eczaneler, En Yakın Tekirdağ Eczaneler, En Güncel Tekirdağ Eczaneler, Tekirdağ Eczaneler Nerede?
Tekirdağ İlindeki Çerkezköy Eczaneler, Çorlu Eczaneler, Ergene Eczaneler, Hayrabolu Eczaneler, Kapaklı Eczaneler, Malkara Eczaneler, Marmaraereğlisi Eczaneler, Muratlı Eczaneler, Saray Eczaneler, Şarköy Eczaneler, Süleymanpaşa Eczaneler, Tekirdağ Merkez Eczaneler ilçelerindeki Eczaneler sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Tekirdağ Eczaneler Hakkında Detaylı Açıklama

Eczane Türk Dil Kurumunun sözlüğünde ilaçların yapıldığı ve satıldığı yer olarak tanımlanmaktadır. Eczane kelimesi Arapça 'Ecza' ve Farsça 'hane' kelimelerinin birleşiminden oluşmuş ve zamanla evrimleşerek kısalmıştır.

Eczacılık fakültelerinde, 5 yıllık lisans eğitimini başarı ile tamamlayan; ilacın üretiminden hastaya ulaştırılmasına kadar her aşamada yetkinlik sahibi olan kişilere eczacı denir.

Eczane hizmetlerinde doktorlarca düzenlenen reçetelerde yer alan hazır ilaçları müşteriye sunan, hazırlanması gerekli ilaçları eczacı gözetiminde hazırlayan, laboratuvarda, ilaç sektöründe, ilaç depolarında ara eleman olarak çalışan kişidir.