Kastamonu Eczaneler Firmaları

Kastamonu Eczaneler mi arıyorsunuz? | Eczaneler Kastamonu firmaları 13 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Kastamonu+Eczaneler Firmanızı+Eklemek+İçin+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Kastamonu Eczaneler Firmaları Kastamonu Rehberi, Firmanı Ücretsiz EkleKastamonu Eczaneler Firmaları Kastamonu Rehberi, Firmanı Ücretsiz Ekle51 4.0 | 2 Oy
Kastamonu Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Kastamonu Eczaneler Firmaları Alternatif Arama Seçenekleri
Kastamonu Eczaneler sektöründe 13 adet firma bulunmaktadır, Eczaneler sektörü 22 Şubat 2020 Cumartesi günü tarihi itibari ile 85860 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Kastamonu Eczaneler sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Kastamonu Eczaneler, En Popüler Kastamonu Eczaneler, En Çok Aranan Kastamonu Eczaneler, En Beğenilen Kastamonu Eczaneler, En İyi Kastamonu Eczaneler, En Yeni Kastamonu Eczaneler, En Yakın Kastamonu Eczaneler, En Güncel Kastamonu Eczaneler, Kastamonu Eczaneler Nerede?
Kastamonu İlindeki Abana Eczaneler, Ağlı Eczaneler, Araç Eczaneler, Azdavay Eczaneler, Bozkurt Eczaneler, Çatalzeytin Eczaneler, Cide Eczaneler, Daday Eczaneler, Devrekani Eczaneler, Doğanyurt Eczaneler, Hanönü Eczaneler, Hanönü(gökçeağaç) Eczaneler, İhsangazi Eczaneler, İnebolu Eczaneler, Kastamonu Merkez Eczaneler, Küre Eczaneler, Merkez Eczaneler, Pınarbaşı Eczaneler, Şenpazar Eczaneler, Seydiler Eczaneler, Taşköprü Eczaneler, Tosya Eczaneler ilçelerindeki Eczaneler sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Kastamonu Eczaneler Hakkında Detaylı Açıklama

Eczane Türk Dil Kurumunun sözlüğünde ilaçların yapıldığı ve satıldığı yer olarak tanımlanmaktadır. Eczane kelimesi Arapça 'Ecza' ve Farsça 'hane' kelimelerinin birleşiminden oluşmuş ve zamanla evrimleşerek kısalmıştır.

Eczacılık fakültelerinde, 5 yıllık lisans eğitimini başarı ile tamamlayan; ilacın üretiminden hastaya ulaştırılmasına kadar her aşamada yetkinlik sahibi olan kişilere eczacı denir.

Eczane hizmetlerinde doktorlarca düzenlenen reçetelerde yer alan hazır ilaçları müşteriye sunan, hazırlanması gerekli ilaçları eczacı gözetiminde hazırlayan, laboratuvarda, ilaç sektöründe, ilaç depolarında ara eleman olarak çalışan kişidir.