Edirne Eczaneler Firmaları

Edirne Eczaneler mi arıyorsunuz? | Eczaneler Edirne firmaları 13 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Edirne+Eczaneler Firmanızı+Eklemek+İçin+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Edirne Eczaneler Firmaları Edirne Rehberi, Firmanı Ücretsiz EkleEdirne Eczaneler Firmaları Edirne Rehberi, Firmanı Ücretsiz Ekle51 3.9 | 9 Oy
Edirne Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Edirne Eczaneler Firmaları Alternatif Arama Seçenekleri
Edirne Eczaneler sektöründe 13 adet firma bulunmaktadır, Eczaneler sektörü 22 Şubat 2020 Cumartesi günü tarihi itibari ile 85853 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Edirne Eczaneler sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Edirne Eczaneler, En Popüler Edirne Eczaneler, En Çok Aranan Edirne Eczaneler, En Beğenilen Edirne Eczaneler, En İyi Edirne Eczaneler, En Yeni Edirne Eczaneler, En Yakın Edirne Eczaneler, En Güncel Edirne Eczaneler, Edirne Eczaneler Nerede?
Edirne İlindeki Edirne Merkez Eczaneler, Enez Eczaneler, Havsa Eczaneler, İpsala Eczaneler, Keşan Eczaneler, Lalapaşa Eczaneler, Meriç Eczaneler, Merkez Eczaneler, Süloğlu Eczaneler, Süloğlu(süleoğlu) Eczaneler, Uzunköprü Eczaneler ilçelerindeki Eczaneler sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Edirne Eczaneler Hakkında Detaylı Açıklama

Eczane Türk Dil Kurumunun sözlüğünde ilaçların yapıldığı ve satıldığı yer olarak tanımlanmaktadır. Eczane kelimesi Arapça 'Ecza' ve Farsça 'hane' kelimelerinin birleşiminden oluşmuş ve zamanla evrimleşerek kısalmıştır.

Eczacılık fakültelerinde, 5 yıllık lisans eğitimini başarı ile tamamlayan; ilacın üretiminden hastaya ulaştırılmasına kadar her aşamada yetkinlik sahibi olan kişilere eczacı denir.

Eczane hizmetlerinde doktorlarca düzenlenen reçetelerde yer alan hazır ilaçları müşteriye sunan, hazırlanması gerekli ilaçları eczacı gözetiminde hazırlayan, laboratuvarda, ilaç sektöründe, ilaç depolarında ara eleman olarak çalışan kişidir.