Kıbrıs Eczaneler Firmaları

Kıbrıs Eczaneler mi arıyorsunuz? | Eczaneler Kıbrıs firmaları. Toplam 3540 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Kıbrıs+Eczaneler Firmanızı+Eklemek+İçin+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Kıbrıs Eczaneler Firmaları Kıbrıs Rehberi, Firmanı Ücretsiz EkleKıbrıs Eczaneler Firmaları Kıbrıs Rehberi, Firmanı Ücretsiz Ekle51 5.0 | 1 Oy
Kıbrıs Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Kıbrıs Eczaneler Firmaları Alternatif Arama Seçenekleri
Kıbrıs Eczaneler sektöründe 3540 adet firma bulunmaktadır, Eczaneler sektörü 25 Şubat 2020 Salı günü tarihi itibari ile 86388 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Kıbrıs Eczaneler sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Kıbrıs Eczaneler, En Popüler Kıbrıs Eczaneler, En Çok Aranan Kıbrıs Eczaneler, En Beğenilen Kıbrıs Eczaneler, En İyi Kıbrıs Eczaneler, En Yeni Kıbrıs Eczaneler, En Yakın Kıbrıs Eczaneler, En Güncel Kıbrıs Eczaneler, Kıbrıs Eczaneler Nerede?
Kıbrıs İlindeki Gazimağusa Eczaneler, Girne Eczaneler, Güzelyurt Eczaneler, İskele Eczaneler, Kıbrıs Merkez Eczaneler, Lefkoşa Eczaneler ilçelerindeki Eczaneler sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Kıbrıs Eczaneler Hakkında Detaylı Açıklama

Eczane Türk Dil Kurumunun sözlüğünde ilaçların yapıldığı ve satıldığı yer olarak tanımlanmaktadır. Eczane kelimesi Arapça 'Ecza' ve Farsça 'hane' kelimelerinin birleşiminden oluşmuş ve zamanla evrimleşerek kısalmıştır.

Eczacılık fakültelerinde, 5 yıllık lisans eğitimini başarı ile tamamlayan; ilacın üretiminden hastaya ulaştırılmasına kadar her aşamada yetkinlik sahibi olan kişilere eczacı denir.

Eczane hizmetlerinde doktorlarca düzenlenen reçetelerde yer alan hazır ilaçları müşteriye sunan, hazırlanması gerekli ilaçları eczacı gözetiminde hazırlayan, laboratuvarda, ilaç sektöründe, ilaç depolarında ara eleman olarak çalışan kişidir.