Giresun Aydınlatma Firmaları

Asıltaş Avize
Yer: Giresun
Adres: Atatürk Blv. No: 23/A,
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Eser Kristal Avize
Yer: Giresun
Adres: Sanayi Mh. Barbaros Hayrettin Cd. No: 57,
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Cürgüller Avize
Yer: Giresun
Adres: Gazi Cd. Topal Sk. No: 11,
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Aksoy Elektrik ve Avize
Yer: Giresun
Adres: Gazi Cd. No: 255,
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Giresun Aydınlatma mi arıyorsunuz? | Aydınlatma Giresun firmaları. Toplam 1760 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Giresun+Aydınlatma Firmanızı+Eklemek+İçin+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Giresun Aydınlatma Firmaları Giresun Rehberi Firmanı Ücretsiz EkleGiresun Aydınlatma Firmaları Giresun Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle51 2.7 | 3 Oy
Giresun Aydınlatma Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Giresun Aydınlatma Firmaları Alternatif Arama Seçenekleri
Giresun Aydınlatma sektöründe 1760 adet firma bulunmaktadır, Aydınlatma sektörü 27 Şubat 2020 Perşembe günü tarihi itibari ile 50177 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Giresun Aydınlatma sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Giresun Aydınlatma, En Popüler Giresun Aydınlatma, En Çok Aranan Giresun Aydınlatma, En Beğenilen Giresun Aydınlatma, En İyi Giresun Aydınlatma, En Yeni Giresun Aydınlatma, En Yakın Giresun Aydınlatma, En Güncel Giresun Aydınlatma, Giresun Aydınlatma Nerede?
Giresun İlindeki Alucra Aydınlatma, Bulancak Aydınlatma, Çamoluk Aydınlatma, Çanakçı Aydınlatma, Dereli Aydınlatma, Doğankent Aydınlatma, Espiye Aydınlatma, Eynesil Aydınlatma, Giresun Merkez Aydınlatma, Görele Aydınlatma, Güce Aydınlatma, Keşap Aydınlatma, Merkez Aydınlatma, Piraziz Aydınlatma, Şebinkarahisar Aydınlatma, Tirebolu Aydınlatma, Yağlıdere Aydınlatma ilçelerindeki Aydınlatma sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Giresun Aydınlatma Hakkında Detaylı Açıklama

 

Bir ortamı ve içerisindeki nesneleri istenilen ölçütlerde görsel algılamaya uygun kılacak şekilde tasarlanmış ışık uygulamaları aydınlatma olarak tanımlanır. Bir hacmin tamamında belirli kriter ler kapsamında talepleri karşılamak amacıyla yapılan aydınlatma genel aydınlatmadır. Mekanlar da genel aydınlatmanın yanı sıra çeşitli vurgu, yönlendirme veya farklı aydınlık seviyesine ihtiyaç duyulan kısmi bölgelerin ışıklandırılması ise bölgesel aydınlatma olarak tanımlanır.

Bölgesel aydınlatma kimi zaman genel aydınlatmanın yetersiz kaldığı noktalarda gerekli aydınlık seviyesini sağlamak amacıyla yapılırken; kimi zaman da bir nesne üzerine vurgu yapmak ya da estetik görüş katmak amacıyla kullanılır. Bir ortamın aydınlatılması için; en ekonomik ışık kaynaklarının kullanılmasından da öte bir çözüm düşünülmeli ve işletme-yatırım maliyetlerinin yanı sıra istenilen görsel konfor kriterini yerine getirecek en uygun çözüm bulunmalıdır. Aydınlatma tasarımında göz önünde bulundurulması gereken konfor ölçütleri ise; aydınlatmanın niteliği, aydınlatmanın niceliği, ışıklılık ve yüzey özellikleri olarak sıralanabilir.

Aydınlatmanın Niceliği
Aydınlatmanın niceliği ortamdaki aydınlık düzeyi ile ilgili bir kavramdır. Hacimler için gerekli olan aydınlık düzeyleri, hacmin kullanım amacına bağlı olarak farklılık gösterir.

Aydınlatmanın Niteliği
Aydınlatmanın niteliği ışığın rengini, renk’ sel geriverimini, aydınlık düzeyinin dağılımını ve gölge konularının içeren bir kavramdır. Doğru aydınlatma için ortamın aydınlık düzeyinin istenilen değerde olması tek başına yeterli değildir. Aydınlatmanın tam bir çözüm sunabilmesi için, ortamın kullanım amacına hizmet eden renk ’sel ve görsel kriterleri yerine getirmesi gerekir.