Ordu Aydınlatma Firmaları

array(2) { [0]=> array(13) { ["id"]=> string(5) "56334" ["uyeid"]=> string(6) "743060" ["sektorid"]=> string(4) "2017" ["tarihsaat"]=> string(19) "2020-02-25 13:36:51" ["uyeTur"]=> string(8) "ucretsiz" ["uyeTurId"]=> string(1) "1" ["ilId"]=> string(2) "65" ["ilceId"]=> string(4) "1008" ["mahalleId"]=> string(5) "17762" ["toplamhit"]=> string(2) "88" ["sayac_iletisim"]=> string(1) "1" ["yorum_iyi"]=> string(1) "0" ["siralamapuani"]=> string(6) "210722" } [1]=> array(13) { ["id"]=> string(6) "972142" ["uyeid"]=> string(6) "185615" ["sektorid"]=> string(4) "2017" ["tarihsaat"]=> string(19) "2020-02-26 07:31:40" ["uyeTur"]=> string(8) "ucretsiz" ["uyeTurId"]=> string(1) "1" ["ilId"]=> string(2) "65" ["ilceId"]=> string(3) "762" ["mahalleId"]=> string(1) "0" ["toplamhit"]=> string(3) "167" ["sayac_iletisim"]=> string(1) "0" ["yorum_iyi"]=> string(1) "0" ["siralamapuani"]=> string(6) "210395" } }
As Elektrik Aydınlatma Ve Güvenlik Sistemleri
Adres: Şirinevler Mah.668.sok No:49
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Mavi Aydınlatma
Sektörler: Aydınlatma
Adres: Çayır Mh. Gençlik Cd. No: 131,
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Ordu Aydınlatma mi arıyorsunuz? | Aydınlatma Ordu firmaları. Toplam 2 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm listeyi görmek için tıklayınız..
Ordu+Aydınlatma Firmanızı+Eklemek+İçin+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Ordu Aydınlatma Firmaları | Ordu Rehberi | Firmanı Ücretsiz Ekle Sayfasını Ben Beğendim! Size de Tavsiye Ederim! #Ordu #Aydınlatma #Firmaları #Ordu #Rehberi #Firmanı #Ücretsiz #Ekle #OrduAydınlatmaFirmaları #OrduRehberi
Ordu Aydınlatma Firmaları Ordu Rehberi Firmanı Ücretsiz EkleOrdu Aydınlatma Firmaları Ordu Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle51 4.3 | 4 Oy
Ordu Aydınlatma Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Ordu Aydınlatma Firmaları Alternatif Arama Seçenekleri
Ordu Aydınlatma sektöründe 2 adet firma bulunmaktadır. Aydınlatma sektörü 29 Şubat 2020 Cumartesi günü tarihi itibari ile 50265 kişi tarafından ziyaret edilmiştir. Ordu Aydınlatma sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz: İsim Sıralı Ordu Aydınlatma, En Popüler Ordu Aydınlatma, En Çok Aranan Ordu Aydınlatma, En Beğenilen Ordu Aydınlatma, En İyi Ordu Aydınlatma, En Yeni Ordu Aydınlatma, En Yakın Ordu Aydınlatma, En Güncel Ordu Aydınlatma, Ordu Aydınlatma Nerede?

Ordu İlindeki Akkuş Aydınlatma, Altınordu Aydınlatma, Aybastı Aydınlatma, Çamaş Aydınlatma, Çatalpınar Aydınlatma, Çaybaşı Aydınlatma, Fatsa Aydınlatma, Gölköy Aydınlatma, Gülyalı Aydınlatma, Gürgentepe Aydınlatma, İkizce Aydınlatma, Kabadüz Aydınlatma, Kabadüz(karadüz) Aydınlatma, Kabataş Aydınlatma, Korgan Aydınlatma, Kumru Aydınlatma, Mesudiye Aydınlatma, Ordu Merkez Aydınlatma, Perşembe Aydınlatma, Ulubey Aydınlatma, Ünye Aydınlatma ilçelerindeki Aydınlatma sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Ordu Aydınlatma Hakkında Detaylı Açıklama

 

Bir ortamı ve içerisindeki nesneleri istenilen ölçütlerde görsel algılamaya uygun kılacak şekilde tasarlanmış ışık uygulamaları aydınlatma olarak tanımlanır. Bir hacmin tamamında belirli kriter ler kapsamında talepleri karşılamak amacıyla yapılan aydınlatma genel aydınlatmadır. Mekanlar da genel aydınlatmanın yanı sıra çeşitli vurgu, yönlendirme veya farklı aydınlık seviyesine ihtiyaç duyulan kısmi bölgelerin ışıklandırılması ise bölgesel aydınlatma olarak tanımlanır.

Bölgesel aydınlatma kimi zaman genel aydınlatmanın yetersiz kaldığı noktalarda gerekli aydınlık seviyesini sağlamak amacıyla yapılırken; kimi zaman da bir nesne üzerine vurgu yapmak ya da estetik görüş katmak amacıyla kullanılır. Bir ortamın aydınlatılması için; en ekonomik ışık kaynaklarının kullanılmasından da öte bir çözüm düşünülmeli ve işletme-yatırım maliyetlerinin yanı sıra istenilen görsel konfor kriterini yerine getirecek en uygun çözüm bulunmalıdır. Aydınlatma tasarımında göz önünde bulundurulması gereken konfor ölçütleri ise; aydınlatmanın niteliği, aydınlatmanın niceliği, ışıklılık ve yüzey özellikleri olarak sıralanabilir.

Aydınlatmanın Niceliği
Aydınlatmanın niceliği ortamdaki aydınlık düzeyi ile ilgili bir kavramdır. Hacimler için gerekli olan aydınlık düzeyleri, hacmin kullanım amacına bağlı olarak farklılık gösterir.

Aydınlatmanın Niteliği
Aydınlatmanın niteliği ışığın rengini, renk’ sel geriverimini, aydınlık düzeyinin dağılımını ve gölge konularının içeren bir kavramdır. Doğru aydınlatma için ortamın aydınlık düzeyinin istenilen değerde olması tek başına yeterli değildir. Aydınlatmanın tam bir çözüm sunabilmesi için, ortamın kullanım amacına hizmet eden renk ’sel ve görsel kriterleri yerine getirmesi gerekir.