Hatay Aydınlatma Firmaları

Bereket Display Tanıtım Reklam Ürünleri
8 kişi beğendi.
Firma Türü: normal
Mercan Elektrik Serinyol
Adres: YEŞİLOVA MAH. HATAY CAD. NO:78/2 SERINYOL
Beğeni: 10 kişi beğendi Firma Türü: normal
10 kişi beğendi.
Firma Türü: normal
Özmengüç Elektrik Ve Elektronik
Adres: AKSARAY MAH. ŞEHİT MEHMET ALİ ACUZ CAD. NO:33
Beğeni: 9 kişi beğendi Firma Türü: normal
9 kişi beğendi.
Firma Türü: normal
Güney Aydınlatma Elektrik
Adres: ODABAŞI MAH. ATATÜRK BULVARI ŞEMSETTİN KÖSE APT. NO:25 1-A
Beğeni: 14 kişi beğendi Firma Türü: normal
14 kişi beğendi.
Firma Türü: normal
Defne Elektrik Aydınlatma Antakya
Adres: ELEKTRİK MAH. GÜNDÜZ CAD. NO:58 (ARMUTLU CAMİ CİVARI)
Beğeni: 53 kişi beğendi Firma Türü: normal
53 kişi beğendi.
Firma Türü: normal
Tekno Elektrik
Adres: Çay Mh. Raif Paşa Cd. No :31
Beğeni: 7 kişi beğendi Firma Türü: normal
7 kişi beğendi.
Firma Türü: normal
Körfez Aydınlatma
Adres: ÇAY MAH.NAMIK KEMAL CAD.NO:8
Beğeni: 13 kişi beğendi Firma Türü: normal
13 kişi beğendi.
Firma Türü: normal
Işık Elektrik Aydınlatma
Adres: ÇAY MAH.RAİF PAŞA CAD.NO:31
Beğeni: 50 kişi beğendi Firma Türü: normal
50 kişi beğendi.
Firma Türü: normal
Yolcu Elektrik Aydınlatma Dünyası
Adres: Çay Mh.Raif Paşa Cd.No:102/1A
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Birel Efe Elektrik
Adres: M.Kemal Mh. Eyüp Sultan Cd. No:111/C Ali Seren Apt.
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Hatay Aydınlatma mi arıyorsunuz? | Aydınlatma Hatay firmaları 1699 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Hatay+Aydınlatma Firmanızı+Eklemek+İçin+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Hatay Aydınlatma Firmaları Hatay Rehberi, Firmanı Ücretsiz EkleHatay Aydınlatma Firmaları Hatay Rehberi, Firmanı Ücretsiz Ekle51 4.9 | 11 Oy
Hatay Aydınlatma Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Hatay Aydınlatma Firmaları Alternatif Arama Seçenekleri
Hatay Aydınlatma sektöründe 1699 adet firma bulunmaktadır, Aydınlatma sektörü 18 Şubat 2020 Salı günü tarihi itibari ile 49817 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Hatay Aydınlatma sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Hatay Aydınlatma, En Popüler Hatay Aydınlatma, En Çok Aranan Hatay Aydınlatma, En Beğenilen Hatay Aydınlatma, En İyi Hatay Aydınlatma, En Yeni Hatay Aydınlatma, En Yakın Hatay Aydınlatma, En Güncel Hatay Aydınlatma, Hatay Aydınlatma Nerede?
Hatay İlindeki Altınözü Aydınlatma, Antakya Aydınlatma, Arsuz Aydınlatma, Belen Aydınlatma, Defne Aydınlatma, Dörtyol Aydınlatma, Erzin Aydınlatma, Hassa Aydınlatma, Hatay Merkez Aydınlatma, İskenderun Aydınlatma, Kırıkhan Aydınlatma, Kumlu Aydınlatma, Payas Aydınlatma, Reyhanlı Aydınlatma, Samandağ Aydınlatma, Yayladağı Aydınlatma ilçelerindeki Aydınlatma sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Hatay Aydınlatma Hakkında Detaylı Açıklama

 

Bir ortamı ve içerisindeki nesneleri istenilen ölçütlerde görsel algılamaya uygun kılacak şekilde tasarlanmış ışık uygulamaları aydınlatma olarak tanımlanır. Bir hacmin tamamında belirli kriter ler kapsamında talepleri karşılamak amacıyla yapılan aydınlatma genel aydınlatmadır. Mekanlar da genel aydınlatmanın yanı sıra çeşitli vurgu, yönlendirme veya farklı aydınlık seviyesine ihtiyaç duyulan kısmi bölgelerin ışıklandırılması ise bölgesel aydınlatma olarak tanımlanır.

Bölgesel aydınlatma kimi zaman genel aydınlatmanın yetersiz kaldığı noktalarda gerekli aydınlık seviyesini sağlamak amacıyla yapılırken; kimi zaman da bir nesne üzerine vurgu yapmak ya da estetik görüş katmak amacıyla kullanılır. Bir ortamın aydınlatılması için; en ekonomik ışık kaynaklarının kullanılmasından da öte bir çözüm düşünülmeli ve işletme-yatırım maliyetlerinin yanı sıra istenilen görsel konfor kriterini yerine getirecek en uygun çözüm bulunmalıdır. Aydınlatma tasarımında göz önünde bulundurulması gereken konfor ölçütleri ise; aydınlatmanın niteliği, aydınlatmanın niceliği, ışıklılık ve yüzey özellikleri olarak sıralanabilir.

Aydınlatmanın Niceliği
Aydınlatmanın niceliği ortamdaki aydınlık düzeyi ile ilgili bir kavramdır. Hacimler için gerekli olan aydınlık düzeyleri, hacmin kullanım amacına bağlı olarak farklılık gösterir.

Aydınlatmanın Niteliği
Aydınlatmanın niteliği ışığın rengini, renk’ sel geriverimini, aydınlık düzeyinin dağılımını ve gölge konularının içeren bir kavramdır. Doğru aydınlatma için ortamın aydınlık düzeyinin istenilen değerde olması tek başına yeterli değildir. Aydınlatmanın tam bir çözüm sunabilmesi için, ortamın kullanım amacına hizmet eden renk ’sel ve görsel kriterleri yerine getirmesi gerekir.