Afyonkarahisar Ahşap Firmaları

Adres: 2. Küçük Sanayi Sitesi 31. Ada 3. Blok Daire: 42
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Adres: Veysel Karani Mah. 1145 Sk. No:2
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Adres: OSB 1. Cd. 8. Sk. No: 9
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Adres: Ankara Karayolu Susuz Kavaşağı 6. Km, 03200
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Adres: OSB 4. Cd. 2. Sk. No: 4
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Afyonkarahisar Ahşap - Ahşap Afyonkarahisar firmaları 621 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bizi Sayfanızda Paylaşın
Afyonkarahisar Ahşap Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Bildirin
Afyonkarahisar Ahşap sektöründe 621 adet firma bulunmaktadır, Ahşap sektörü 24 Temmuz 2019 Çarşamba günü tarihi itibari ile 36091 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Afyonkarahisar Ahşap sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Afyonkarahisar Ahşap, En Popüler Afyonkarahisar Ahşap, En Çok Aranan Afyonkarahisar Ahşap, En Beğenilen Afyonkarahisar Ahşap, En İyi Afyonkarahisar Ahşap, En Yeni Afyonkarahisar Ahşap, En Yakın Afyonkarahisar Ahşap, En Güncel Afyonkarahisar Ahşap, Afyonkarahisar Ahşap Nerede?
Afyonkarahisar İlindeki Afyon Ahşap, Afyon Merkez Ahşap, Başmakçı Ahşap, Bayat Ahşap, Bolvadin Ahşap, Çay Ahşap, Çobanlar Ahşap, Dazkırı Ahşap, Dinar Ahşap, Emirdağ Ahşap, Evciler Ahşap, Hocalar Ahşap, İhsaniye Ahşap, İscehisar Ahşap, Kızılören Ahşap, Merkez Ahşap, Sandıklı Ahşap, Sinanpaşa Ahşap, Sincanlı(sinanpaşa) Ahşap, Şuhut Ahşap, Sultandağı Ahşap ilçelerindeki Ahşap sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Canlı bir organizma olan ağaçtan elde edilen ahşap, lifli, heterojen ve anizotrop bir dokuya sahip organik esaslı ve en eski yapı malzemelerinden biridir. Ahşap, eski çağlardan beri barınma ve korunma amaçlı olarak insanlar tarafından kullanılmıştır. Ormanların çeşitli nedenlerle azalmasından dolayı günümüzde, yerine yenisinin yetiştirilmemesi veya geç yetişmesi ahşabın değerini arttırmıştır. Ahşabın atıkları olan yonga, talaş ve tozlardan da üretilen sunta, MDF, kontrplak gibi yapay yapı malzemeleri var. Ahşap aynı zamanda yüksek taşıma gücüne de sahip bir maddedir. Ahşap malzemeler depreme ve farklı iklim koşullarına dayandığı gibi kimyasal sıvılar ile işlenerek böcek tahribatı ve çürümesi tamamen önlenebilen bir malzemedir. Ahşap yüksek taşıma gücüne sahiptir. 1kg ahşap, 1kg betondan veya çelikten daha fazla yük taşır.

Yenilenebilen bir malzeme olan Ahşap, ısı yalıtımı ve az enerji ihtiyacı duyması gibi özellikleri ile çok tercih edilmektedir. Kolay yandığı düşünülen Ahşabın boyutu büyüdükçe yanma süresi de uzar. Bu nedenle ısınma için oldukça önemli bir malzemedir. Yangına karşı ısı geçirmem ve kömürleşme özelliği olan ahşap, beton ve çelikten daha dirençlidir.

Ahşabın montajı insan gücü ile yapılabilmektedir. Ahşap, aşırı sıcaklar, soğuk, kar ve yağmur gibi olaylar haricinde tüm yapı uygulamalırına etki etmektedir.