Balıkesir Ahşap Firmaları

Adres: Köseler Mah. Köselersok no 363/1 İzmir çevreyolu üzeri sanayi yani
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Adres: Akıncılar Mh. Pancar Sk. No: 1/C, Atatürk, Balık
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Adres: Sanayi Sitesi 1331 Sk. Daire: 13,
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Adres: Balıkesir Merkez
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Adres: Sanayi Sitesi Daire: 56,
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Balıkesir Ahşap - Ahşap Balıkesir firmaları 619 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bizi Sayfanızda Paylaşın
Balıkesir Ahşap Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Bildirin
Balıkesir Ahşap sektöründe 619 adet firma bulunmaktadır, Ahşap sektörü 20 Şubat 2019 Çarşamba günü tarihi itibari ile 29470 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Balıkesir Ahşap sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Balıkesir Ahşap, En Popüler Balıkesir Ahşap, En Çok Aranan Balıkesir Ahşap, En Beğenilen Balıkesir Ahşap, En İyi Balıkesir Ahşap, En Yeni Balıkesir Ahşap, En Yakın Balıkesir Ahşap, En Güncel Balıkesir Ahşap, Balıkesir Ahşap Nerede?
Balıkesir İlindeki Altıeylül Ahşap, Ayvalık Ahşap, Balıkesir Merkez Ahşap, Balya Ahşap, Bandırma Ahşap, Bigadiç Ahşap, Burhaniye Ahşap, Dursunbey Ahşap, Edremit Ahşap, Erdek Ahşap, Gömeç Ahşap, Gönen Ahşap, Havran Ahşap, İvrindi Ahşap, Karesi Ahşap, Kepsut Ahşap, Manyas Ahşap, Marmara Ahşap, Merkez Ahşap, Savaştepe Ahşap, Sındırgı Ahşap, Susurluk Ahşap ilçelerindeki Ahşap sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Canlı bir organizma olan ağaçtan elde edilen ahşap, lifli, heterojen ve anizotrop bir dokuya sahip organik esaslı ve en eski yapı malzemelerinden biridir. Ahşap, eski çağlardan beri barınma ve korunma amaçlı olarak insanlar tarafından kullanılmıştır. Ormanların çeşitli nedenlerle azalmasından dolayı günümüzde, yerine yenisinin yetiştirilmemesi veya geç yetişmesi ahşabın değerini arttırmıştır. Ahşabın atıkları olan yonga, talaş ve tozlardan da üretilen sunta, MDF, kontrplak gibi yapay yapı malzemeleri var. Ahşap aynı zamanda yüksek taşıma gücüne de sahip bir maddedir. Ahşap malzemeler depreme ve farklı iklim koşullarına dayandığı gibi kimyasal sıvılar ile işlenerek böcek tahribatı ve çürümesi tamamen önlenebilen bir malzemedir. Ahşap yüksek taşıma gücüne sahiptir. 1kg ahşap, 1kg betondan veya çelikten daha fazla yük taşır.

Yenilenebilen bir malzeme olan Ahşap, ısı yalıtımı ve az enerji ihtiyacı duyması gibi özellikleri ile çok tercih edilmektedir. Kolay yandığı düşünülen Ahşabın boyutu büyüdükçe yanma süresi de uzar. Bu nedenle ısınma için oldukça önemli bir malzemedir. Yangına karşı ısı geçirmem ve kömürleşme özelliği olan ahşap, beton ve çelikten daha dirençlidir.

Ahşabın montajı insan gücü ile yapılabilmektedir. Ahşap, aşırı sıcaklar, soğuk, kar ve yağmur gibi olaylar haricinde tüm yapı uygulamalırına etki etmektedir.