Tekirdağ Ahşap Firmaları

Adres: Yeni Çiftlik Beldesi Kayalar Sk. No: 13, Tekirda
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Adres: Kazimiye mahallesi Dumlupınar caddesi
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Adres: Hıdır Ağa Mh. 4. Yol İstasyon Cad. No: 4, Ahımehmet Köyü,
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Tekirdağ Ahşap - Ahşap Tekirdağ firmaları 621 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bizi Sayfanızda Paylaşın
Tekirdağ Ahşap Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Bildirin
Tekirdağ Ahşap sektöründe 621 adet firma bulunmaktadır, Ahşap sektörü 17 Temmuz 2019 Çarşamba günü tarihi itibari ile 35757 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Tekirdağ Ahşap sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Tekirdağ Ahşap, En Popüler Tekirdağ Ahşap, En Çok Aranan Tekirdağ Ahşap, En Beğenilen Tekirdağ Ahşap, En İyi Tekirdağ Ahşap, En Yeni Tekirdağ Ahşap, En Yakın Tekirdağ Ahşap, En Güncel Tekirdağ Ahşap, Tekirdağ Ahşap Nerede?
Tekirdağ İlindeki Çerkezköy Ahşap, Çorlu Ahşap, Ergene Ahşap, Hayrabolu Ahşap, Kapaklı Ahşap, Malkara Ahşap, Marmaraereğlisi Ahşap, Muratlı Ahşap, Saray Ahşap, Şarköy Ahşap, Süleymanpaşa Ahşap, Tekirdağ Merkez Ahşap ilçelerindeki Ahşap sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Canlı bir organizma olan ağaçtan elde edilen ahşap, lifli, heterojen ve anizotrop bir dokuya sahip organik esaslı ve en eski yapı malzemelerinden biridir. Ahşap, eski çağlardan beri barınma ve korunma amaçlı olarak insanlar tarafından kullanılmıştır. Ormanların çeşitli nedenlerle azalmasından dolayı günümüzde, yerine yenisinin yetiştirilmemesi veya geç yetişmesi ahşabın değerini arttırmıştır. Ahşabın atıkları olan yonga, talaş ve tozlardan da üretilen sunta, MDF, kontrplak gibi yapay yapı malzemeleri var. Ahşap aynı zamanda yüksek taşıma gücüne de sahip bir maddedir. Ahşap malzemeler depreme ve farklı iklim koşullarına dayandığı gibi kimyasal sıvılar ile işlenerek böcek tahribatı ve çürümesi tamamen önlenebilen bir malzemedir. Ahşap yüksek taşıma gücüne sahiptir. 1kg ahşap, 1kg betondan veya çelikten daha fazla yük taşır.

Yenilenebilen bir malzeme olan Ahşap, ısı yalıtımı ve az enerji ihtiyacı duyması gibi özellikleri ile çok tercih edilmektedir. Kolay yandığı düşünülen Ahşabın boyutu büyüdükçe yanma süresi de uzar. Bu nedenle ısınma için oldukça önemli bir malzemedir. Yangına karşı ısı geçirmem ve kömürleşme özelliği olan ahşap, beton ve çelikten daha dirençlidir.

Ahşabın montajı insan gücü ile yapılabilmektedir. Ahşap, aşırı sıcaklar, soğuk, kar ve yağmur gibi olaylar haricinde tüm yapı uygulamalırına etki etmektedir.