Ağrı Ahşap Firmaları

Adres: YENI SAN.SIT.6 BLOK NO:5-7
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Ağrı Ahşap - Ahşap Ağrı firmaları 621 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bizi Sayfanızda Paylaşın
Ağrı Ahşap Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Bildirin
Ağrı Ahşap sektöründe 621 adet firma bulunmaktadır, Ahşap sektörü 24 Temmuz 2019 Çarşamba günü tarihi itibari ile 36097 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Ağrı Ahşap sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Ağrı Ahşap, En Popüler Ağrı Ahşap, En Çok Aranan Ağrı Ahşap, En Beğenilen Ağrı Ahşap, En İyi Ağrı Ahşap, En Yeni Ağrı Ahşap, En Yakın Ağrı Ahşap, En Güncel Ağrı Ahşap, Ağrı Ahşap Nerede?
Ağrı İlindeki Ağrı Merkez Ahşap, Diyadin Ahşap, Doğubayazit Ahşap, Doğubeyazıt Ahşap, Eleşkirt Ahşap, Hamur Ahşap, Merkez Ahşap, Patnos Ahşap, Taşlıçay Ahşap, Tutak Ahşap ilçelerindeki Ahşap sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Canlı bir organizma olan ağaçtan elde edilen ahşap, lifli, heterojen ve anizotrop bir dokuya sahip organik esaslı ve en eski yapı malzemelerinden biridir. Ahşap, eski çağlardan beri barınma ve korunma amaçlı olarak insanlar tarafından kullanılmıştır. Ormanların çeşitli nedenlerle azalmasından dolayı günümüzde, yerine yenisinin yetiştirilmemesi veya geç yetişmesi ahşabın değerini arttırmıştır. Ahşabın atıkları olan yonga, talaş ve tozlardan da üretilen sunta, MDF, kontrplak gibi yapay yapı malzemeleri var. Ahşap aynı zamanda yüksek taşıma gücüne de sahip bir maddedir. Ahşap malzemeler depreme ve farklı iklim koşullarına dayandığı gibi kimyasal sıvılar ile işlenerek böcek tahribatı ve çürümesi tamamen önlenebilen bir malzemedir. Ahşap yüksek taşıma gücüne sahiptir. 1kg ahşap, 1kg betondan veya çelikten daha fazla yük taşır.

Yenilenebilen bir malzeme olan Ahşap, ısı yalıtımı ve az enerji ihtiyacı duyması gibi özellikleri ile çok tercih edilmektedir. Kolay yandığı düşünülen Ahşabın boyutu büyüdükçe yanma süresi de uzar. Bu nedenle ısınma için oldukça önemli bir malzemedir. Yangına karşı ısı geçirmem ve kömürleşme özelliği olan ahşap, beton ve çelikten daha dirençlidir.

Ahşabın montajı insan gücü ile yapılabilmektedir. Ahşap, aşırı sıcaklar, soğuk, kar ve yağmur gibi olaylar haricinde tüm yapı uygulamalırına etki etmektedir.