Afyonkarahisar Komşufırın Şubeleri Firmaları

Afyonkarahisar Komşufırın Şubeleri - Komşufırın Şubeleri Afyonkarahisar firmaları 73 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Afyonkarahisar+Komşufırın+Şubeleri Firmanızı+Eklemek+İçin+Tıklayın!

Alternatif Afyonkarahisar Firmaları

PTT Acente Büyükkarabağ
Sektörler: PTT Acenteleri
Adres: Karsıyaka Mah. Cumhurıyet Cad. Karsıyaka Sok. No: 1 / 1 Büyükkarabag, Bolvadı
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Vodafone
Adres: Belediye Cd. No: 9,
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Reis Döviz Ve Altın A. Ş.
Adres: Umurbey Mah. Millet Cd
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Afyonkarahisar Komşufırın Şubeleri - Komşufırın Şubeleri Afyonkarahisar firmaları 73 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Afyonkarahisar Komşufırın Şubeleri Firmaları Afyonkarahisar Rehberi, Firmanı Ücretsiz EkleAfyonkarahisar Komşufırın Şubeleri Firmaları Afyonkarahisar Rehberi, Firmanı Ücretsiz Ekle51 4.3 | 3 Oy
Afyonkarahisar Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Afyonkarahisar Komşufırın Şubeleri Firmaları Alternatif Arama Seçenekleri
Afyonkarahisar Komşufırın Şubeleri sektöründe 73 adet firma bulunmaktadır, Komşufırın Şubeleri sektörü 18 Ocak 2020 Cumartesi günü tarihi itibari ile 28744 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Afyonkarahisar Komşufırın Şubeleri sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Afyonkarahisar Komşufırın Şubeleri, En Popüler Afyonkarahisar Komşufırın Şubeleri, En Çok Aranan Afyonkarahisar Komşufırın Şubeleri, En Beğenilen Afyonkarahisar Komşufırın Şubeleri, En İyi Afyonkarahisar Komşufırın Şubeleri, En Yeni Afyonkarahisar Komşufırın Şubeleri, En Yakın Afyonkarahisar Komşufırın Şubeleri, En Güncel Afyonkarahisar Komşufırın Şubeleri, Afyonkarahisar Komşufırın Şubeleri Nerede?
Afyonkarahisar İlindeki Afyon Komşufırın Şubeleri, Afyon Merkez Komşufırın Şubeleri, Başmakçı Komşufırın Şubeleri, Bayat Komşufırın Şubeleri, Bolvadin Komşufırın Şubeleri, Çay Komşufırın Şubeleri, Çobanlar Komşufırın Şubeleri, Dazkırı Komşufırın Şubeleri, Dinar Komşufırın Şubeleri, Emirdağ Komşufırın Şubeleri, Evciler Komşufırın Şubeleri, Hocalar Komşufırın Şubeleri, İhsaniye Komşufırın Şubeleri, İscehisar Komşufırın Şubeleri, Kızılören Komşufırın Şubeleri, Merkez Komşufırın Şubeleri, Sandıklı Komşufırın Şubeleri, Sinanpaşa Komşufırın Şubeleri, Sincanlı(sinanpaşa) Komşufırın Şubeleri, Şuhut Komşufırın Şubeleri, Sultandağı Komşufırın Şubeleri ilçelerindeki Komşufırın Şubeleri sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Afyonkarahisar Komşufırın Şubeleri Hakkında Detaylı Açıklama

Doruk Şirketler Grubu, 3üncü nesil fırıncılık anlayışının Türkiyedeki ilk ve tek örneği olan Komşufırın ile 24 mağazada hizmet veriyor. Komşufırınlar,  ulaşacağı binin üzerinde mağaza sayısı ile, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri olmayı hedefliyor.

Geleneksel lezzetleri yenilikçi bir anlayışla ele alarak yorumlayan ve hızlı üretimle hayata geçiren Komşufırın, iddiasını uzun vadeye taşıyor.

 Türkiye coğrafyasına binli sayılarda yayılan Komşufırın şubeleri, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri haline gelmek hedefleniyor.- Komşufırınlar, günün farklı zamanları ve yaşamın her anına anlam katmak üzere ürettiği, farklı zevklere hitap eden zengin ürün gamına sahip. Komşufırınlarda, atıştırmalıklar, tatlılar, ekmek arası ve ekmek üstü lezzetler, tost ve gevreklerden oluşan paketli ürünler, içecek seçenekleri ile 130u aşkın çeşidi bir arada bulmak mümkün oluyor. 

Kesintisiz AR-GE çalışmalarıyla beslenen güçlü bilgi birikimine sahip Komşufırınlarda, ISO 22000 kurallarına uygun, kaliteli üretim yapılıyor. Ürünler ve çalışanlar belirli periyotlarda mikrobiyolojik testlere tabi tutuluyor. Üretim tesisleri 3 ayda bir Tarım ve Köy İşleri Müdürlüğü tarafından; mağazalar ise her 2 ayda bir Kalite Güvence birimi tarafından denetleniyor. Komşufırın'ın tüm tedarikçileri Güvenli Gıda Kurallarına uyum sağlıyor ve İSO kalite standartları belgesine sahip kurumlardan oluşuyor