Iğdır Komşufırın Şubeleri Firmaları

Iğdır Komşufırın Şubeleri - Komşufırın Şubeleri Iğdır firmaları 73 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Iğdır+Komşufırın+Şubeleri Firmanızı+Eklemek+İçin+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Iğdır Komşufırın Şubeleri Firmaları Iğdır Rehberi, Firmanı Ücretsiz EkleIğdır Komşufırın Şubeleri Firmaları Iğdır Rehberi, Firmanı Ücretsiz Ekle51 0.0 | 0 Oy
Iğdır Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Iğdır Komşufırın Şubeleri Firmaları Alternatif Arama Seçenekleri
Iğdır Komşufırın Şubeleri sektöründe 73 adet firma bulunmaktadır, Komşufırın Şubeleri sektörü 27 Ocak 2020 Pazartesi günü tarihi itibari ile 29058 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Iğdır Komşufırın Şubeleri sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Iğdır Komşufırın Şubeleri, En Popüler Iğdır Komşufırın Şubeleri, En Çok Aranan Iğdır Komşufırın Şubeleri, En Beğenilen Iğdır Komşufırın Şubeleri, En İyi Iğdır Komşufırın Şubeleri, En Yeni Iğdır Komşufırın Şubeleri, En Yakın Iğdır Komşufırın Şubeleri, En Güncel Iğdır Komşufırın Şubeleri, Iğdır Komşufırın Şubeleri Nerede?
Iğdır İlindeki Aralık Komşufırın Şubeleri, Iğdır Merkez Komşufırın Şubeleri, Iğdır Merkez Komşufırın Şubeleri, Karakoyunlu Komşufırın Şubeleri, Tuzluca Komşufırın Şubeleri ilçelerindeki Komşufırın Şubeleri sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Iğdır Komşufırın Şubeleri Hakkında Detaylı Açıklama

Doruk Şirketler Grubu, 3üncü nesil fırıncılık anlayışının Türkiyedeki ilk ve tek örneği olan Komşufırın ile 24 mağazada hizmet veriyor. Komşufırınlar,  ulaşacağı binin üzerinde mağaza sayısı ile, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri olmayı hedefliyor.

Geleneksel lezzetleri yenilikçi bir anlayışla ele alarak yorumlayan ve hızlı üretimle hayata geçiren Komşufırın, iddiasını uzun vadeye taşıyor.

 Türkiye coğrafyasına binli sayılarda yayılan Komşufırın şubeleri, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri haline gelmek hedefleniyor.- Komşufırınlar, günün farklı zamanları ve yaşamın her anına anlam katmak üzere ürettiği, farklı zevklere hitap eden zengin ürün gamına sahip. Komşufırınlarda, atıştırmalıklar, tatlılar, ekmek arası ve ekmek üstü lezzetler, tost ve gevreklerden oluşan paketli ürünler, içecek seçenekleri ile 130u aşkın çeşidi bir arada bulmak mümkün oluyor. 

Kesintisiz AR-GE çalışmalarıyla beslenen güçlü bilgi birikimine sahip Komşufırınlarda, ISO 22000 kurallarına uygun, kaliteli üretim yapılıyor. Ürünler ve çalışanlar belirli periyotlarda mikrobiyolojik testlere tabi tutuluyor. Üretim tesisleri 3 ayda bir Tarım ve Köy İşleri Müdürlüğü tarafından; mağazalar ise her 2 ayda bir Kalite Güvence birimi tarafından denetleniyor. Komşufırın'ın tüm tedarikçileri Güvenli Gıda Kurallarına uyum sağlıyor ve İSO kalite standartları belgesine sahip kurumlardan oluşuyor