Kayseri Komşufırın Şubeleri Firmaları

Kayseri Komşufırın Şubeleri mi arıyorsunuz? | Komşufırın Şubeleri Kayseri firmaları 0 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Kayseri+Komşufırın+Şubeleri Firmanızı+Eklemek+İçin+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Kayseri Komşufırın Şubeleri Firmaları Kayseri Rehberi, Firmanı Ücretsiz EkleKayseri Komşufırın Şubeleri Firmaları Kayseri Rehberi, Firmanı Ücretsiz Ekle51 5.0 | 1 Oy
Kayseri Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Kayseri Komşufırın Şubeleri Firmaları Alternatif Arama Seçenekleri
Kayseri Komşufırın Şubeleri sektöründe 0 adet firma bulunmaktadır, Komşufırın Şubeleri sektörü 22 Şubat 2020 Cumartesi günü tarihi itibari ile 29807 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Kayseri Komşufırın Şubeleri sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Kayseri Komşufırın Şubeleri, En Popüler Kayseri Komşufırın Şubeleri, En Çok Aranan Kayseri Komşufırın Şubeleri, En Beğenilen Kayseri Komşufırın Şubeleri, En İyi Kayseri Komşufırın Şubeleri, En Yeni Kayseri Komşufırın Şubeleri, En Yakın Kayseri Komşufırın Şubeleri, En Güncel Kayseri Komşufırın Şubeleri, Kayseri Komşufırın Şubeleri Nerede?
Kayseri İlindeki Akkışla Komşufırın Şubeleri, Bünyan Komşufırın Şubeleri, Develi Komşufırın Şubeleri, Felahiye Komşufırın Şubeleri, Hacılar Komşufırın Şubeleri, İncesu Komşufırın Şubeleri, Kayseri Merkez Komşufırın Şubeleri, Kocasinan Komşufırın Şubeleri, Melikgazi Komşufırın Şubeleri, Özvatan Komşufırın Şubeleri, Özvatan(çukur) Komşufırın Şubeleri, Pınarbaşı Komşufırın Şubeleri, Sarıoğlan Komşufırın Şubeleri, Sarız Komşufırın Şubeleri, Talas Komşufırın Şubeleri, Tomarza Komşufırın Şubeleri, Yahyalı Komşufırın Şubeleri, Yeşilhisar Komşufırın Şubeleri ilçelerindeki Komşufırın Şubeleri sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Kayseri Komşufırın Şubeleri Hakkında Detaylı Açıklama

Doruk Şirketler Grubu, 3üncü nesil fırıncılık anlayışının Türkiyedeki ilk ve tek örneği olan Komşufırın ile 24 mağazada hizmet veriyor. Komşufırınlar,  ulaşacağı binin üzerinde mağaza sayısı ile, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri olmayı hedefliyor.

Geleneksel lezzetleri yenilikçi bir anlayışla ele alarak yorumlayan ve hızlı üretimle hayata geçiren Komşufırın, iddiasını uzun vadeye taşıyor.

 Türkiye coğrafyasına binli sayılarda yayılan Komşufırın şubeleri, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri haline gelmek hedefleniyor.- Komşufırınlar, günün farklı zamanları ve yaşamın her anına anlam katmak üzere ürettiği, farklı zevklere hitap eden zengin ürün gamına sahip. Komşufırınlarda, atıştırmalıklar, tatlılar, ekmek arası ve ekmek üstü lezzetler, tost ve gevreklerden oluşan paketli ürünler, içecek seçenekleri ile 130u aşkın çeşidi bir arada bulmak mümkün oluyor. 

Kesintisiz AR-GE çalışmalarıyla beslenen güçlü bilgi birikimine sahip Komşufırınlarda, ISO 22000 kurallarına uygun, kaliteli üretim yapılıyor. Ürünler ve çalışanlar belirli periyotlarda mikrobiyolojik testlere tabi tutuluyor. Üretim tesisleri 3 ayda bir Tarım ve Köy İşleri Müdürlüğü tarafından; mağazalar ise her 2 ayda bir Kalite Güvence birimi tarafından denetleniyor. Komşufırın'ın tüm tedarikçileri Güvenli Gıda Kurallarına uyum sağlıyor ve İSO kalite standartları belgesine sahip kurumlardan oluşuyor