Bolu Komşufırın Şubeleri Firmaları

Bolu Komşufırın Şubeleri - Komşufırın Şubeleri Bolu firmaları 73 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bolu+Komşufırın+Şubeleri Firmanızı+Eklemek+İçin+Tıklayın!

Alternatif Bolu Firmaları

Ersoy Hac Ve Umre Malzemeleri
Adres: Büyük Cami Mah. Yemeciler Sokak. No: 12 Merkez / Bolu
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
İzzet Baysal Polis Merkezi Amirliği
Sektörler: Polis
Yer: Bolu
Adres: İhsaniye Mh. Dere Sokak No: 2, İhsaniye/Gölyüzü,
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Bolu Komşufırın Şubeleri - Komşufırın Şubeleri Bolu firmaları 73 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Bolu Komşufırın Şubeleri Firmaları Bolu Rehberi, Firmanı Ücretsiz EkleBolu Komşufırın Şubeleri Firmaları Bolu Rehberi, Firmanı Ücretsiz Ekle51 5.0 | 2 Oy
Bolu Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Bolu Komşufırın Şubeleri Firmaları Alternatif Arama Seçenekleri
Bolu Komşufırın Şubeleri sektöründe 73 adet firma bulunmaktadır, Komşufırın Şubeleri sektörü 25 Ocak 2020 Cumartesi günü tarihi itibari ile 28929 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Bolu Komşufırın Şubeleri sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Bolu Komşufırın Şubeleri, En Popüler Bolu Komşufırın Şubeleri, En Çok Aranan Bolu Komşufırın Şubeleri, En Beğenilen Bolu Komşufırın Şubeleri, En İyi Bolu Komşufırın Şubeleri, En Yeni Bolu Komşufırın Şubeleri, En Yakın Bolu Komşufırın Şubeleri, En Güncel Bolu Komşufırın Şubeleri, Bolu Komşufırın Şubeleri Nerede?
Bolu İlindeki Bolu Merkez Komşufırın Şubeleri, Dörtdivan Komşufırın Şubeleri, Gerede Komşufırın Şubeleri, Göynük Komşufırın Şubeleri, Kıbrıscık Komşufırın Şubeleri, Mengen Komşufırın Şubeleri, Merkez Komşufırın Şubeleri, Mudurnu Komşufırın Şubeleri, Seben Komşufırın Şubeleri, Yeniçağa Komşufırın Şubeleri ilçelerindeki Komşufırın Şubeleri sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Bolu Komşufırın Şubeleri Hakkında Detaylı Açıklama

Doruk Şirketler Grubu, 3üncü nesil fırıncılık anlayışının Türkiyedeki ilk ve tek örneği olan Komşufırın ile 24 mağazada hizmet veriyor. Komşufırınlar,  ulaşacağı binin üzerinde mağaza sayısı ile, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri olmayı hedefliyor.

Geleneksel lezzetleri yenilikçi bir anlayışla ele alarak yorumlayan ve hızlı üretimle hayata geçiren Komşufırın, iddiasını uzun vadeye taşıyor.

 Türkiye coğrafyasına binli sayılarda yayılan Komşufırın şubeleri, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri haline gelmek hedefleniyor.- Komşufırınlar, günün farklı zamanları ve yaşamın her anına anlam katmak üzere ürettiği, farklı zevklere hitap eden zengin ürün gamına sahip. Komşufırınlarda, atıştırmalıklar, tatlılar, ekmek arası ve ekmek üstü lezzetler, tost ve gevreklerden oluşan paketli ürünler, içecek seçenekleri ile 130u aşkın çeşidi bir arada bulmak mümkün oluyor. 

Kesintisiz AR-GE çalışmalarıyla beslenen güçlü bilgi birikimine sahip Komşufırınlarda, ISO 22000 kurallarına uygun, kaliteli üretim yapılıyor. Ürünler ve çalışanlar belirli periyotlarda mikrobiyolojik testlere tabi tutuluyor. Üretim tesisleri 3 ayda bir Tarım ve Köy İşleri Müdürlüğü tarafından; mağazalar ise her 2 ayda bir Kalite Güvence birimi tarafından denetleniyor. Komşufırın'ın tüm tedarikçileri Güvenli Gıda Kurallarına uyum sağlıyor ve İSO kalite standartları belgesine sahip kurumlardan oluşuyor