Kırşehir Komşufırın Şubeleri Firmaları

Kırşehir Komşufırın Şubeleri - Komşufırın Şubeleri Kırşehir firmaları 73 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Kırşehir+Komşufırın+Şubeleri Firmanızı+Eklemek+İçin+Tıklayın!

Alternatif Kırşehir Firmaları

Su Temizlik Şirketi
Sektörler: Temizlik Hizmetleri
Adres: Medrese Mh. Fatih Blv. No: 23,
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Kırşehir Komşufırın Şubeleri - Komşufırın Şubeleri Kırşehir firmaları 73 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Kırşehir Komşufırın Şubeleri Firmaları Kırşehir Rehberi, Firmanı Ücretsiz EkleKırşehir Komşufırın Şubeleri Firmaları Kırşehir Rehberi, Firmanı Ücretsiz Ekle51 4.5 | 2 Oy
Kırşehir Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Kırşehir Komşufırın Şubeleri Firmaları Alternatif Arama Seçenekleri
Kırşehir Komşufırın Şubeleri sektöründe 73 adet firma bulunmaktadır, Komşufırın Şubeleri sektörü 29 Ocak 2020 Çarşamba günü tarihi itibari ile 29200 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Kırşehir Komşufırın Şubeleri sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Kırşehir Komşufırın Şubeleri, En Popüler Kırşehir Komşufırın Şubeleri, En Çok Aranan Kırşehir Komşufırın Şubeleri, En Beğenilen Kırşehir Komşufırın Şubeleri, En İyi Kırşehir Komşufırın Şubeleri, En Yeni Kırşehir Komşufırın Şubeleri, En Yakın Kırşehir Komşufırın Şubeleri, En Güncel Kırşehir Komşufırın Şubeleri, Kırşehir Komşufırın Şubeleri Nerede?
Kırşehir İlindeki Akçakent Komşufırın Şubeleri, Akpınar Komşufırın Şubeleri, Boztepe Komşufırın Şubeleri, Çiçekdağı Komşufırın Şubeleri, Kaman Komşufırın Şubeleri, Kırşehir Merkez Komşufırın Şubeleri, Merkez Komşufırın Şubeleri, Mucur Komşufırın Şubeleri ilçelerindeki Komşufırın Şubeleri sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Kırşehir Komşufırın Şubeleri Hakkında Detaylı Açıklama

Doruk Şirketler Grubu, 3üncü nesil fırıncılık anlayışının Türkiyedeki ilk ve tek örneği olan Komşufırın ile 24 mağazada hizmet veriyor. Komşufırınlar,  ulaşacağı binin üzerinde mağaza sayısı ile, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri olmayı hedefliyor.

Geleneksel lezzetleri yenilikçi bir anlayışla ele alarak yorumlayan ve hızlı üretimle hayata geçiren Komşufırın, iddiasını uzun vadeye taşıyor.

 Türkiye coğrafyasına binli sayılarda yayılan Komşufırın şubeleri, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri haline gelmek hedefleniyor.- Komşufırınlar, günün farklı zamanları ve yaşamın her anına anlam katmak üzere ürettiği, farklı zevklere hitap eden zengin ürün gamına sahip. Komşufırınlarda, atıştırmalıklar, tatlılar, ekmek arası ve ekmek üstü lezzetler, tost ve gevreklerden oluşan paketli ürünler, içecek seçenekleri ile 130u aşkın çeşidi bir arada bulmak mümkün oluyor. 

Kesintisiz AR-GE çalışmalarıyla beslenen güçlü bilgi birikimine sahip Komşufırınlarda, ISO 22000 kurallarına uygun, kaliteli üretim yapılıyor. Ürünler ve çalışanlar belirli periyotlarda mikrobiyolojik testlere tabi tutuluyor. Üretim tesisleri 3 ayda bir Tarım ve Köy İşleri Müdürlüğü tarafından; mağazalar ise her 2 ayda bir Kalite Güvence birimi tarafından denetleniyor. Komşufırın'ın tüm tedarikçileri Güvenli Gıda Kurallarına uyum sağlıyor ve İSO kalite standartları belgesine sahip kurumlardan oluşuyor