Uşak Komşufırın Şubeleri Firmaları

Uşak Komşufırın Şubeleri mi arıyorsunuz? | Komşufırın Şubeleri Uşak firmaları 0 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Uşak+Komşufırın+Şubeleri Firmanızı+Eklemek+İçin+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Uşak Komşufırın Şubeleri Firmaları Uşak Rehberi, Firmanı Ücretsiz EkleUşak Komşufırın Şubeleri Firmaları Uşak Rehberi, Firmanı Ücretsiz Ekle51 4.0 | 4 Oy
Uşak Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Uşak Komşufırın Şubeleri Firmaları Alternatif Arama Seçenekleri
Uşak Komşufırın Şubeleri sektöründe 0 adet firma bulunmaktadır, Komşufırın Şubeleri sektörü 22 Şubat 2020 Cumartesi günü tarihi itibari ile 29806 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Uşak Komşufırın Şubeleri sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Uşak Komşufırın Şubeleri, En Popüler Uşak Komşufırın Şubeleri, En Çok Aranan Uşak Komşufırın Şubeleri, En Beğenilen Uşak Komşufırın Şubeleri, En İyi Uşak Komşufırın Şubeleri, En Yeni Uşak Komşufırın Şubeleri, En Yakın Uşak Komşufırın Şubeleri, En Güncel Uşak Komşufırın Şubeleri, Uşak Komşufırın Şubeleri Nerede?
Uşak İlindeki Banaz Komşufırın Şubeleri, Eşme Komşufırın Şubeleri, Karahallı Komşufırın Şubeleri, Merkez Komşufırın Şubeleri, Sivaslı Komşufırın Şubeleri, Ulubey Komşufırın Şubeleri, Uşak Merkez Komşufırın Şubeleri ilçelerindeki Komşufırın Şubeleri sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Uşak Komşufırın Şubeleri Hakkında Detaylı Açıklama

Doruk Şirketler Grubu, 3üncü nesil fırıncılık anlayışının Türkiyedeki ilk ve tek örneği olan Komşufırın ile 24 mağazada hizmet veriyor. Komşufırınlar,  ulaşacağı binin üzerinde mağaza sayısı ile, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri olmayı hedefliyor.

Geleneksel lezzetleri yenilikçi bir anlayışla ele alarak yorumlayan ve hızlı üretimle hayata geçiren Komşufırın, iddiasını uzun vadeye taşıyor.

 Türkiye coğrafyasına binli sayılarda yayılan Komşufırın şubeleri, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri haline gelmek hedefleniyor.- Komşufırınlar, günün farklı zamanları ve yaşamın her anına anlam katmak üzere ürettiği, farklı zevklere hitap eden zengin ürün gamına sahip. Komşufırınlarda, atıştırmalıklar, tatlılar, ekmek arası ve ekmek üstü lezzetler, tost ve gevreklerden oluşan paketli ürünler, içecek seçenekleri ile 130u aşkın çeşidi bir arada bulmak mümkün oluyor. 

Kesintisiz AR-GE çalışmalarıyla beslenen güçlü bilgi birikimine sahip Komşufırınlarda, ISO 22000 kurallarına uygun, kaliteli üretim yapılıyor. Ürünler ve çalışanlar belirli periyotlarda mikrobiyolojik testlere tabi tutuluyor. Üretim tesisleri 3 ayda bir Tarım ve Köy İşleri Müdürlüğü tarafından; mağazalar ise her 2 ayda bir Kalite Güvence birimi tarafından denetleniyor. Komşufırın'ın tüm tedarikçileri Güvenli Gıda Kurallarına uyum sağlıyor ve İSO kalite standartları belgesine sahip kurumlardan oluşuyor