Kırıkkale Komşufırın Şubeleri Firmaları

Kırıkkale Komşufırın Şubeleri - Komşufırın Şubeleri Kırıkkale firmaları 73 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Kırıkkale+Komşufırın+Şubeleri Firmanızı+Eklemek+İçin+Tıklayın!

Alternatif Kırıkkale Firmaları

Birlik Köfte
Adres: Tepebaşı Mh., Tepebaşı,
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Yağmur Market
Adres: Tepe Başı Mh. Kazım Karabekir Cd. No: 34/A,
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Cumhuriyet İlköğretim Okulu (Yahşihan)
Sektörler: Okullar
Adres: Cumhuriyet İÖO, Kadioğlu Mah. Sehit Er Osman Öden Cd. No: 29 Yahşihan, Kirikkale
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Kırıkkale Komşufırın Şubeleri - Komşufırın Şubeleri Kırıkkale firmaları 73 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Kırıkkale Komşufırın Şubeleri Firmaları Kırıkkale Rehberi, Firmanı Ücretsiz EkleKırıkkale Komşufırın Şubeleri Firmaları Kırıkkale Rehberi, Firmanı Ücretsiz Ekle51 5.0 | 1 Oy
Kırıkkale Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Kırıkkale Komşufırın Şubeleri Firmaları Alternatif Arama Seçenekleri
Kırıkkale Komşufırın Şubeleri sektöründe 73 adet firma bulunmaktadır, Komşufırın Şubeleri sektörü 19 Ocak 2020 Pazar günü tarihi itibari ile 28762 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Kırıkkale Komşufırın Şubeleri sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Kırıkkale Komşufırın Şubeleri, En Popüler Kırıkkale Komşufırın Şubeleri, En Çok Aranan Kırıkkale Komşufırın Şubeleri, En Beğenilen Kırıkkale Komşufırın Şubeleri, En İyi Kırıkkale Komşufırın Şubeleri, En Yeni Kırıkkale Komşufırın Şubeleri, En Yakın Kırıkkale Komşufırın Şubeleri, En Güncel Kırıkkale Komşufırın Şubeleri, Kırıkkale Komşufırın Şubeleri Nerede?
Kırıkkale İlindeki Bahşili Komşufırın Şubeleri, Balışeyh Komşufırın Şubeleri, Çelebi Komşufırın Şubeleri, Delice Komşufırın Şubeleri, Karakeçili Komşufırın Şubeleri, Keskin Komşufırın Şubeleri, Kırıkkale Merkez Komşufırın Şubeleri, Merkez Komşufırın Şubeleri, Sulakyurt Komşufırın Şubeleri, Yahşihan Komşufırın Şubeleri ilçelerindeki Komşufırın Şubeleri sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Kırıkkale Komşufırın Şubeleri Hakkında Detaylı Açıklama

Doruk Şirketler Grubu, 3üncü nesil fırıncılık anlayışının Türkiyedeki ilk ve tek örneği olan Komşufırın ile 24 mağazada hizmet veriyor. Komşufırınlar,  ulaşacağı binin üzerinde mağaza sayısı ile, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri olmayı hedefliyor.

Geleneksel lezzetleri yenilikçi bir anlayışla ele alarak yorumlayan ve hızlı üretimle hayata geçiren Komşufırın, iddiasını uzun vadeye taşıyor.

 Türkiye coğrafyasına binli sayılarda yayılan Komşufırın şubeleri, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri haline gelmek hedefleniyor.- Komşufırınlar, günün farklı zamanları ve yaşamın her anına anlam katmak üzere ürettiği, farklı zevklere hitap eden zengin ürün gamına sahip. Komşufırınlarda, atıştırmalıklar, tatlılar, ekmek arası ve ekmek üstü lezzetler, tost ve gevreklerden oluşan paketli ürünler, içecek seçenekleri ile 130u aşkın çeşidi bir arada bulmak mümkün oluyor. 

Kesintisiz AR-GE çalışmalarıyla beslenen güçlü bilgi birikimine sahip Komşufırınlarda, ISO 22000 kurallarına uygun, kaliteli üretim yapılıyor. Ürünler ve çalışanlar belirli periyotlarda mikrobiyolojik testlere tabi tutuluyor. Üretim tesisleri 3 ayda bir Tarım ve Köy İşleri Müdürlüğü tarafından; mağazalar ise her 2 ayda bir Kalite Güvence birimi tarafından denetleniyor. Komşufırın'ın tüm tedarikçileri Güvenli Gıda Kurallarına uyum sağlıyor ve İSO kalite standartları belgesine sahip kurumlardan oluşuyor