Çankırı Komşufırın Şubeleri Firmaları

Çankırı Komşufırın Şubeleri - Komşufırın Şubeleri Çankırı firmaları 73 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Çankırı+Komşufırın+Şubeleri Firmanızı+Eklemek+İçin+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Çankırı Komşufırın Şubeleri Firmaları Çankırı Rehberi, Firmanı Ücretsiz EkleÇankırı Komşufırın Şubeleri Firmaları Çankırı Rehberi, Firmanı Ücretsiz Ekle51 4.5 | 2 Oy
Çankırı Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Çankırı Komşufırın Şubeleri Firmaları Alternatif Arama Seçenekleri
Çankırı Komşufırın Şubeleri sektöründe 73 adet firma bulunmaktadır, Komşufırın Şubeleri sektörü 27 Ocak 2020 Pazartesi günü tarihi itibari ile 29016 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Çankırı Komşufırın Şubeleri sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Çankırı Komşufırın Şubeleri, En Popüler Çankırı Komşufırın Şubeleri, En Çok Aranan Çankırı Komşufırın Şubeleri, En Beğenilen Çankırı Komşufırın Şubeleri, En İyi Çankırı Komşufırın Şubeleri, En Yeni Çankırı Komşufırın Şubeleri, En Yakın Çankırı Komşufırın Şubeleri, En Güncel Çankırı Komşufırın Şubeleri, Çankırı Komşufırın Şubeleri Nerede?
Çankırı İlindeki Atkaracalar Komşufırın Şubeleri, Bayramören Komşufırın Şubeleri, Çankırı Merkez Komşufırın Şubeleri, Çerkeş Komşufırın Şubeleri, Eldivan Komşufırın Şubeleri, Ilgaz Komşufırın Şubeleri, Kızılırmak Komşufırın Şubeleri, Korgun Komşufırın Şubeleri, Kurşunlu Komşufırın Şubeleri, Merkez Komşufırın Şubeleri, Orta Komşufırın Şubeleri, Şabanözü Komşufırın Şubeleri, Yapraklı Komşufırın Şubeleri ilçelerindeki Komşufırın Şubeleri sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Çankırı Komşufırın Şubeleri Hakkında Detaylı Açıklama

Doruk Şirketler Grubu, 3üncü nesil fırıncılık anlayışının Türkiyedeki ilk ve tek örneği olan Komşufırın ile 24 mağazada hizmet veriyor. Komşufırınlar,  ulaşacağı binin üzerinde mağaza sayısı ile, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri olmayı hedefliyor.

Geleneksel lezzetleri yenilikçi bir anlayışla ele alarak yorumlayan ve hızlı üretimle hayata geçiren Komşufırın, iddiasını uzun vadeye taşıyor.

 Türkiye coğrafyasına binli sayılarda yayılan Komşufırın şubeleri, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri haline gelmek hedefleniyor.- Komşufırınlar, günün farklı zamanları ve yaşamın her anına anlam katmak üzere ürettiği, farklı zevklere hitap eden zengin ürün gamına sahip. Komşufırınlarda, atıştırmalıklar, tatlılar, ekmek arası ve ekmek üstü lezzetler, tost ve gevreklerden oluşan paketli ürünler, içecek seçenekleri ile 130u aşkın çeşidi bir arada bulmak mümkün oluyor. 

Kesintisiz AR-GE çalışmalarıyla beslenen güçlü bilgi birikimine sahip Komşufırınlarda, ISO 22000 kurallarına uygun, kaliteli üretim yapılıyor. Ürünler ve çalışanlar belirli periyotlarda mikrobiyolojik testlere tabi tutuluyor. Üretim tesisleri 3 ayda bir Tarım ve Köy İşleri Müdürlüğü tarafından; mağazalar ise her 2 ayda bir Kalite Güvence birimi tarafından denetleniyor. Komşufırın'ın tüm tedarikçileri Güvenli Gıda Kurallarına uyum sağlıyor ve İSO kalite standartları belgesine sahip kurumlardan oluşuyor