Ardahan Komşufırın Şubeleri Firmaları

Ardahan Komşufırın Şubeleri - Komşufırın Şubeleri Ardahan firmaları 74 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Ardahan+Komşufırın+Şubeleri Firmanızı+Eklemek+İçin+Tıklayın!

Alternatif Ardahan Firmaları

Aras Kargo
Adres: Kongre Cad. No:93/A
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Ardahan Komşufırın Şubeleri - Komşufırın Şubeleri Ardahan firmaları 74 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Ardahan Komşufırın Şubeleri Firmaları Ardahan Rehberi, Firmanı Ücretsiz EkleArdahan Komşufırın Şubeleri Firmaları Ardahan Rehberi, Firmanı Ücretsiz Ekle51 3.0 | 1 Oy
Ardahan Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Ardahan Komşufırın Şubeleri Firmaları Alternatif Arama Seçenekleri
Ardahan Komşufırın Şubeleri sektöründe 74 adet firma bulunmaktadır, Komşufırın Şubeleri sektörü 19 Ocak 2020 Pazar günü tarihi itibari ile 28793 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Ardahan Komşufırın Şubeleri sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Ardahan Komşufırın Şubeleri, En Popüler Ardahan Komşufırın Şubeleri, En Çok Aranan Ardahan Komşufırın Şubeleri, En Beğenilen Ardahan Komşufırın Şubeleri, En İyi Ardahan Komşufırın Şubeleri, En Yeni Ardahan Komşufırın Şubeleri, En Yakın Ardahan Komşufırın Şubeleri, En Güncel Ardahan Komşufırın Şubeleri, Ardahan Komşufırın Şubeleri Nerede?
Ardahan İlindeki Ardahan Merkez Komşufırın Şubeleri, Çıldır Komşufırın Şubeleri, Damal Komşufırın Şubeleri, Göle Komşufırın Şubeleri, Hanak Komşufırın Şubeleri, Merkez Komşufırın Şubeleri, Posof Komşufırın Şubeleri ilçelerindeki Komşufırın Şubeleri sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Ardahan Komşufırın Şubeleri Hakkında Detaylı Açıklama

Doruk Şirketler Grubu, 3üncü nesil fırıncılık anlayışının Türkiyedeki ilk ve tek örneği olan Komşufırın ile 24 mağazada hizmet veriyor. Komşufırınlar,  ulaşacağı binin üzerinde mağaza sayısı ile, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri olmayı hedefliyor.

Geleneksel lezzetleri yenilikçi bir anlayışla ele alarak yorumlayan ve hızlı üretimle hayata geçiren Komşufırın, iddiasını uzun vadeye taşıyor.

 Türkiye coğrafyasına binli sayılarda yayılan Komşufırın şubeleri, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri haline gelmek hedefleniyor.- Komşufırınlar, günün farklı zamanları ve yaşamın her anına anlam katmak üzere ürettiği, farklı zevklere hitap eden zengin ürün gamına sahip. Komşufırınlarda, atıştırmalıklar, tatlılar, ekmek arası ve ekmek üstü lezzetler, tost ve gevreklerden oluşan paketli ürünler, içecek seçenekleri ile 130u aşkın çeşidi bir arada bulmak mümkün oluyor. 

Kesintisiz AR-GE çalışmalarıyla beslenen güçlü bilgi birikimine sahip Komşufırınlarda, ISO 22000 kurallarına uygun, kaliteli üretim yapılıyor. Ürünler ve çalışanlar belirli periyotlarda mikrobiyolojik testlere tabi tutuluyor. Üretim tesisleri 3 ayda bir Tarım ve Köy İşleri Müdürlüğü tarafından; mağazalar ise her 2 ayda bir Kalite Güvence birimi tarafından denetleniyor. Komşufırın'ın tüm tedarikçileri Güvenli Gıda Kurallarına uyum sağlıyor ve İSO kalite standartları belgesine sahip kurumlardan oluşuyor