Mardin Komşufırın Şubeleri Firmaları

Mardin Komşufırın Şubeleri - Komşufırın Şubeleri Mardin firmaları 73 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Mardin+Komşufırın+Şubeleri Firmanızı+Eklemek+İçin+Tıklayın!

Alternatif Mardin Firmaları

Cercis Murat Konağı
Sektörler: Restaurantlar
Adres: Birinci Caddesi, No: 517,
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Anıtlı Jandarma Karakol Komutanlığı
Yer: Mardin
Adres: Merkez, Anıtlı Köyü,
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Okan Ayakkabı
Sektörler: Ayakkabıcılar
Adres: Zeynel Abidin Mh. Cumhuriyet Cad. No: 26/D,
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Mardin Komşufırın Şubeleri - Komşufırın Şubeleri Mardin firmaları 73 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Mardin Komşufırın Şubeleri Firmaları Mardin Rehberi, Firmanı Ücretsiz EkleMardin Komşufırın Şubeleri Firmaları Mardin Rehberi, Firmanı Ücretsiz Ekle51 5.0 | 1 Oy
Mardin Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Mardin Komşufırın Şubeleri Firmaları Alternatif Arama Seçenekleri
Mardin Komşufırın Şubeleri sektöründe 73 adet firma bulunmaktadır, Komşufırın Şubeleri sektörü 29 Ocak 2020 Çarşamba günü tarihi itibari ile 29197 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Mardin Komşufırın Şubeleri sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Mardin Komşufırın Şubeleri, En Popüler Mardin Komşufırın Şubeleri, En Çok Aranan Mardin Komşufırın Şubeleri, En Beğenilen Mardin Komşufırın Şubeleri, En İyi Mardin Komşufırın Şubeleri, En Yeni Mardin Komşufırın Şubeleri, En Yakın Mardin Komşufırın Şubeleri, En Güncel Mardin Komşufırın Şubeleri, Mardin Komşufırın Şubeleri Nerede?
Mardin İlindeki Artuklu Komşufırın Şubeleri, Dargeçit Komşufırın Şubeleri, Derik Komşufırın Şubeleri, Kızıltepe Komşufırın Şubeleri, Mardin Merkez Komşufırın Şubeleri, Mazıdağı Komşufırın Şubeleri, Midyat Komşufırın Şubeleri, Midyat(estel) Komşufırın Şubeleri, Nusaybin Komşufırın Şubeleri, Ömerli Komşufırın Şubeleri, Savur Komşufırın Şubeleri, Yeşilli Komşufırın Şubeleri ilçelerindeki Komşufırın Şubeleri sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Mardin Komşufırın Şubeleri Hakkında Detaylı Açıklama

Doruk Şirketler Grubu, 3üncü nesil fırıncılık anlayışının Türkiyedeki ilk ve tek örneği olan Komşufırın ile 24 mağazada hizmet veriyor. Komşufırınlar,  ulaşacağı binin üzerinde mağaza sayısı ile, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri olmayı hedefliyor.

Geleneksel lezzetleri yenilikçi bir anlayışla ele alarak yorumlayan ve hızlı üretimle hayata geçiren Komşufırın, iddiasını uzun vadeye taşıyor.

 Türkiye coğrafyasına binli sayılarda yayılan Komşufırın şubeleri, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri haline gelmek hedefleniyor.- Komşufırınlar, günün farklı zamanları ve yaşamın her anına anlam katmak üzere ürettiği, farklı zevklere hitap eden zengin ürün gamına sahip. Komşufırınlarda, atıştırmalıklar, tatlılar, ekmek arası ve ekmek üstü lezzetler, tost ve gevreklerden oluşan paketli ürünler, içecek seçenekleri ile 130u aşkın çeşidi bir arada bulmak mümkün oluyor. 

Kesintisiz AR-GE çalışmalarıyla beslenen güçlü bilgi birikimine sahip Komşufırınlarda, ISO 22000 kurallarına uygun, kaliteli üretim yapılıyor. Ürünler ve çalışanlar belirli periyotlarda mikrobiyolojik testlere tabi tutuluyor. Üretim tesisleri 3 ayda bir Tarım ve Köy İşleri Müdürlüğü tarafından; mağazalar ise her 2 ayda bir Kalite Güvence birimi tarafından denetleniyor. Komşufırın'ın tüm tedarikçileri Güvenli Gıda Kurallarına uyum sağlıyor ve İSO kalite standartları belgesine sahip kurumlardan oluşuyor