Van Komşufırın Şubeleri Firmaları

Van Komşufırın Şubeleri mi arıyorsunuz? | Komşufırın Şubeleri Van firmaları 0 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Van+Komşufırın+Şubeleri Firmanızı+Eklemek+İçin+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Van Komşufırın Şubeleri Firmaları Van Rehberi, Firmanı Ücretsiz EkleVan Komşufırın Şubeleri Firmaları Van Rehberi, Firmanı Ücretsiz Ekle51 4.0 | 4 Oy
Van Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Van Komşufırın Şubeleri Firmaları Alternatif Arama Seçenekleri
Van Komşufırın Şubeleri sektöründe 0 adet firma bulunmaktadır, Komşufırın Şubeleri sektörü 22 Şubat 2020 Cumartesi günü tarihi itibari ile 29808 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Van Komşufırın Şubeleri sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Van Komşufırın Şubeleri, En Popüler Van Komşufırın Şubeleri, En Çok Aranan Van Komşufırın Şubeleri, En Beğenilen Van Komşufırın Şubeleri, En İyi Van Komşufırın Şubeleri, En Yeni Van Komşufırın Şubeleri, En Yakın Van Komşufırın Şubeleri, En Güncel Van Komşufırın Şubeleri, Van Komşufırın Şubeleri Nerede?
Van İlindeki Bahçesaray Komşufırın Şubeleri, Başkale Komşufırın Şubeleri, Çaldıran Komşufırın Şubeleri, Çatak Komşufırın Şubeleri, Edremit Komşufırın Şubeleri, Erciş Komşufırın Şubeleri, Gevaş Komşufırın Şubeleri, Gürpınar Komşufırın Şubeleri, İpekyolu Komşufırın Şubeleri, Muradiye Komşufırın Şubeleri, Özalp Komşufırın Şubeleri, Saray Komşufırın Şubeleri, Tuşba Komşufırın Şubeleri, Van Merkez Komşufırın Şubeleri ilçelerindeki Komşufırın Şubeleri sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Van Komşufırın Şubeleri Hakkında Detaylı Açıklama

Doruk Şirketler Grubu, 3üncü nesil fırıncılık anlayışının Türkiyedeki ilk ve tek örneği olan Komşufırın ile 24 mağazada hizmet veriyor. Komşufırınlar,  ulaşacağı binin üzerinde mağaza sayısı ile, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri olmayı hedefliyor.

Geleneksel lezzetleri yenilikçi bir anlayışla ele alarak yorumlayan ve hızlı üretimle hayata geçiren Komşufırın, iddiasını uzun vadeye taşıyor.

 Türkiye coğrafyasına binli sayılarda yayılan Komşufırın şubeleri, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri haline gelmek hedefleniyor.- Komşufırınlar, günün farklı zamanları ve yaşamın her anına anlam katmak üzere ürettiği, farklı zevklere hitap eden zengin ürün gamına sahip. Komşufırınlarda, atıştırmalıklar, tatlılar, ekmek arası ve ekmek üstü lezzetler, tost ve gevreklerden oluşan paketli ürünler, içecek seçenekleri ile 130u aşkın çeşidi bir arada bulmak mümkün oluyor. 

Kesintisiz AR-GE çalışmalarıyla beslenen güçlü bilgi birikimine sahip Komşufırınlarda, ISO 22000 kurallarına uygun, kaliteli üretim yapılıyor. Ürünler ve çalışanlar belirli periyotlarda mikrobiyolojik testlere tabi tutuluyor. Üretim tesisleri 3 ayda bir Tarım ve Köy İşleri Müdürlüğü tarafından; mağazalar ise her 2 ayda bir Kalite Güvence birimi tarafından denetleniyor. Komşufırın'ın tüm tedarikçileri Güvenli Gıda Kurallarına uyum sağlıyor ve İSO kalite standartları belgesine sahip kurumlardan oluşuyor