Şırnak Komşufırın Şubeleri Firmaları

Şırnak Komşufırın Şubeleri - Komşufırın Şubeleri Şırnak firmaları 73 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Şırnak+Komşufırın+Şubeleri Firmanızı+Eklemek+İçin+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Şırnak Komşufırın Şubeleri Firmaları Şırnak Rehberi, Firmanı Ücretsiz EkleŞırnak Komşufırın Şubeleri Firmaları Şırnak Rehberi, Firmanı Ücretsiz Ekle51 5.0 | 1 Oy
Şırnak Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Şırnak Komşufırın Şubeleri Firmaları Alternatif Arama Seçenekleri
Şırnak Komşufırın Şubeleri sektöründe 73 adet firma bulunmaktadır, Komşufırın Şubeleri sektörü 26 Ocak 2020 Pazar günü tarihi itibari ile 28968 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Şırnak Komşufırın Şubeleri sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Şırnak Komşufırın Şubeleri, En Popüler Şırnak Komşufırın Şubeleri, En Çok Aranan Şırnak Komşufırın Şubeleri, En Beğenilen Şırnak Komşufırın Şubeleri, En İyi Şırnak Komşufırın Şubeleri, En Yeni Şırnak Komşufırın Şubeleri, En Yakın Şırnak Komşufırın Şubeleri, En Güncel Şırnak Komşufırın Şubeleri, Şırnak Komşufırın Şubeleri Nerede?
Şırnak İlindeki Beytüşşebap Komşufırın Şubeleri, Cizre Komşufırın Şubeleri, Güçlükonak Komşufırın Şubeleri, İdil Komşufırın Şubeleri, Merkez Komşufırın Şubeleri, Silopi Komşufırın Şubeleri, Şırnak Merkez Komşufırın Şubeleri, Uludere Komşufırın Şubeleri ilçelerindeki Komşufırın Şubeleri sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Şırnak Komşufırın Şubeleri Hakkında Detaylı Açıklama

Doruk Şirketler Grubu, 3üncü nesil fırıncılık anlayışının Türkiyedeki ilk ve tek örneği olan Komşufırın ile 24 mağazada hizmet veriyor. Komşufırınlar,  ulaşacağı binin üzerinde mağaza sayısı ile, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri olmayı hedefliyor.

Geleneksel lezzetleri yenilikçi bir anlayışla ele alarak yorumlayan ve hızlı üretimle hayata geçiren Komşufırın, iddiasını uzun vadeye taşıyor.

 Türkiye coğrafyasına binli sayılarda yayılan Komşufırın şubeleri, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri haline gelmek hedefleniyor.- Komşufırınlar, günün farklı zamanları ve yaşamın her anına anlam katmak üzere ürettiği, farklı zevklere hitap eden zengin ürün gamına sahip. Komşufırınlarda, atıştırmalıklar, tatlılar, ekmek arası ve ekmek üstü lezzetler, tost ve gevreklerden oluşan paketli ürünler, içecek seçenekleri ile 130u aşkın çeşidi bir arada bulmak mümkün oluyor. 

Kesintisiz AR-GE çalışmalarıyla beslenen güçlü bilgi birikimine sahip Komşufırınlarda, ISO 22000 kurallarına uygun, kaliteli üretim yapılıyor. Ürünler ve çalışanlar belirli periyotlarda mikrobiyolojik testlere tabi tutuluyor. Üretim tesisleri 3 ayda bir Tarım ve Köy İşleri Müdürlüğü tarafından; mağazalar ise her 2 ayda bir Kalite Güvence birimi tarafından denetleniyor. Komşufırın'ın tüm tedarikçileri Güvenli Gıda Kurallarına uyum sağlıyor ve İSO kalite standartları belgesine sahip kurumlardan oluşuyor