Elazığ Komşufırın Şubeleri Firmaları

Elazığ Komşufırın Şubeleri mi arıyorsunuz? | Komşufırın Şubeleri Elazığ firmaları. Toplam 0 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Elazığ+Komşufırın+Şubeleri Firmanızı+Eklemek+İçin+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Elazığ Komşufırın Şubeleri Firmaları Elazığ Rehberi, Firmanı Ücretsiz EkleElazığ Komşufırın Şubeleri Firmaları Elazığ Rehberi, Firmanı Ücretsiz Ekle51 5.0 | 1 Oy
Elazığ Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Elazığ Komşufırın Şubeleri Firmaları Alternatif Arama Seçenekleri
Elazığ Komşufırın Şubeleri sektöründe 0 adet firma bulunmaktadır, Komşufırın Şubeleri sektörü 25 Şubat 2020 Salı günü tarihi itibari ile 29853 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Elazığ Komşufırın Şubeleri sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Elazığ Komşufırın Şubeleri, En Popüler Elazığ Komşufırın Şubeleri, En Çok Aranan Elazığ Komşufırın Şubeleri, En Beğenilen Elazığ Komşufırın Şubeleri, En İyi Elazığ Komşufırın Şubeleri, En Yeni Elazığ Komşufırın Şubeleri, En Yakın Elazığ Komşufırın Şubeleri, En Güncel Elazığ Komşufırın Şubeleri, Elazığ Komşufırın Şubeleri Nerede?
Elazığ İlindeki Ağın Komşufırın Şubeleri, Alacakaya Komşufırın Şubeleri, Arıcak Komşufırın Şubeleri, Baskil Komşufırın Şubeleri, Elazığ Merkez Komşufırın Şubeleri, Karakoçan Komşufırın Şubeleri, Keban Komşufırın Şubeleri, Kovancılar Komşufırın Şubeleri, Maden Komşufırın Şubeleri, Merkez Komşufırın Şubeleri, Palu Komşufırın Şubeleri, Sivrice Komşufırın Şubeleri ilçelerindeki Komşufırın Şubeleri sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Elazığ Komşufırın Şubeleri Hakkında Detaylı Açıklama

Doruk Şirketler Grubu, 3üncü nesil fırıncılık anlayışının Türkiyedeki ilk ve tek örneği olan Komşufırın ile 24 mağazada hizmet veriyor. Komşufırınlar,  ulaşacağı binin üzerinde mağaza sayısı ile, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri olmayı hedefliyor.

Geleneksel lezzetleri yenilikçi bir anlayışla ele alarak yorumlayan ve hızlı üretimle hayata geçiren Komşufırın, iddiasını uzun vadeye taşıyor.

 Türkiye coğrafyasına binli sayılarda yayılan Komşufırın şubeleri, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri haline gelmek hedefleniyor.- Komşufırınlar, günün farklı zamanları ve yaşamın her anına anlam katmak üzere ürettiği, farklı zevklere hitap eden zengin ürün gamına sahip. Komşufırınlarda, atıştırmalıklar, tatlılar, ekmek arası ve ekmek üstü lezzetler, tost ve gevreklerden oluşan paketli ürünler, içecek seçenekleri ile 130u aşkın çeşidi bir arada bulmak mümkün oluyor. 

Kesintisiz AR-GE çalışmalarıyla beslenen güçlü bilgi birikimine sahip Komşufırınlarda, ISO 22000 kurallarına uygun, kaliteli üretim yapılıyor. Ürünler ve çalışanlar belirli periyotlarda mikrobiyolojik testlere tabi tutuluyor. Üretim tesisleri 3 ayda bir Tarım ve Köy İşleri Müdürlüğü tarafından; mağazalar ise her 2 ayda bir Kalite Güvence birimi tarafından denetleniyor. Komşufırın'ın tüm tedarikçileri Güvenli Gıda Kurallarına uyum sağlıyor ve İSO kalite standartları belgesine sahip kurumlardan oluşuyor