Kars Komşufırın Şubeleri Firmaları

Kars Komşufırın Şubeleri - Komşufırın Şubeleri Kars firmaları 73 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Kars+Komşufırın+Şubeleri Firmanızı+Eklemek+İçin+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Kars Komşufırın Şubeleri Firmaları Kars Rehberi, Firmanı Ücretsiz EkleKars Komşufırın Şubeleri Firmaları Kars Rehberi, Firmanı Ücretsiz Ekle51 0.0 | 0 Oy
Kars Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Kars Komşufırın Şubeleri Firmaları Alternatif Arama Seçenekleri
Kars Komşufırın Şubeleri sektöründe 73 adet firma bulunmaktadır, Komşufırın Şubeleri sektörü 19 Ocak 2020 Pazar günü tarihi itibari ile 28788 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Kars Komşufırın Şubeleri sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Kars Komşufırın Şubeleri, En Popüler Kars Komşufırın Şubeleri, En Çok Aranan Kars Komşufırın Şubeleri, En Beğenilen Kars Komşufırın Şubeleri, En İyi Kars Komşufırın Şubeleri, En Yeni Kars Komşufırın Şubeleri, En Yakın Kars Komşufırın Şubeleri, En Güncel Kars Komşufırın Şubeleri, Kars Komşufırın Şubeleri Nerede?
Kars İlindeki Akyaka Komşufırın Şubeleri, Arpaçay Komşufırın Şubeleri, Digor Komşufırın Şubeleri, Kağızman Komşufırın Şubeleri, Kars Merkez Komşufırın Şubeleri, Merkez Komşufırın Şubeleri, Sarıkamış Komşufırın Şubeleri, Selim Komşufırın Şubeleri, Susuz Komşufırın Şubeleri ilçelerindeki Komşufırın Şubeleri sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Kars Komşufırın Şubeleri Hakkında Detaylı Açıklama

Doruk Şirketler Grubu, 3üncü nesil fırıncılık anlayışının Türkiyedeki ilk ve tek örneği olan Komşufırın ile 24 mağazada hizmet veriyor. Komşufırınlar,  ulaşacağı binin üzerinde mağaza sayısı ile, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri olmayı hedefliyor.

Geleneksel lezzetleri yenilikçi bir anlayışla ele alarak yorumlayan ve hızlı üretimle hayata geçiren Komşufırın, iddiasını uzun vadeye taşıyor.

 Türkiye coğrafyasına binli sayılarda yayılan Komşufırın şubeleri, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri haline gelmek hedefleniyor.- Komşufırınlar, günün farklı zamanları ve yaşamın her anına anlam katmak üzere ürettiği, farklı zevklere hitap eden zengin ürün gamına sahip. Komşufırınlarda, atıştırmalıklar, tatlılar, ekmek arası ve ekmek üstü lezzetler, tost ve gevreklerden oluşan paketli ürünler, içecek seçenekleri ile 130u aşkın çeşidi bir arada bulmak mümkün oluyor. 

Kesintisiz AR-GE çalışmalarıyla beslenen güçlü bilgi birikimine sahip Komşufırınlarda, ISO 22000 kurallarına uygun, kaliteli üretim yapılıyor. Ürünler ve çalışanlar belirli periyotlarda mikrobiyolojik testlere tabi tutuluyor. Üretim tesisleri 3 ayda bir Tarım ve Köy İşleri Müdürlüğü tarafından; mağazalar ise her 2 ayda bir Kalite Güvence birimi tarafından denetleniyor. Komşufırın'ın tüm tedarikçileri Güvenli Gıda Kurallarına uyum sağlıyor ve İSO kalite standartları belgesine sahip kurumlardan oluşuyor