Siirt Komşufırın Şubeleri Firmaları

Siirt Komşufırın Şubeleri mi arıyorsunuz? | Komşufırın Şubeleri Siirt firmaları 0 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Siirt+Komşufırın+Şubeleri Firmanızı+Eklemek+İçin+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Siirt Komşufırın Şubeleri Firmaları Siirt Rehberi, Firmanı Ücretsiz EkleSiirt Komşufırın Şubeleri Firmaları Siirt Rehberi, Firmanı Ücretsiz Ekle51 3.3 | 3 Oy
Siirt Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Siirt Komşufırın Şubeleri Firmaları Alternatif Arama Seçenekleri
Siirt Komşufırın Şubeleri sektöründe 0 adet firma bulunmaktadır, Komşufırın Şubeleri sektörü 22 Şubat 2020 Cumartesi günü tarihi itibari ile 29810 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Siirt Komşufırın Şubeleri sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Siirt Komşufırın Şubeleri, En Popüler Siirt Komşufırın Şubeleri, En Çok Aranan Siirt Komşufırın Şubeleri, En Beğenilen Siirt Komşufırın Şubeleri, En İyi Siirt Komşufırın Şubeleri, En Yeni Siirt Komşufırın Şubeleri, En Yakın Siirt Komşufırın Şubeleri, En Güncel Siirt Komşufırın Şubeleri, Siirt Komşufırın Şubeleri Nerede?
Siirt İlindeki Aydınlar Komşufırın Şubeleri, Baykan Komşufırın Şubeleri, Eruh Komşufırın Şubeleri, Kurtalan Komşufırın Şubeleri, Merkez Komşufırın Şubeleri, Pervari Komşufırın Şubeleri, Siirt Merkez Komşufırın Şubeleri, Şirvan Komşufırın Şubeleri, Tillo Komşufırın Şubeleri ilçelerindeki Komşufırın Şubeleri sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Siirt Komşufırın Şubeleri Hakkında Detaylı Açıklama

Doruk Şirketler Grubu, 3üncü nesil fırıncılık anlayışının Türkiyedeki ilk ve tek örneği olan Komşufırın ile 24 mağazada hizmet veriyor. Komşufırınlar,  ulaşacağı binin üzerinde mağaza sayısı ile, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri olmayı hedefliyor.

Geleneksel lezzetleri yenilikçi bir anlayışla ele alarak yorumlayan ve hızlı üretimle hayata geçiren Komşufırın, iddiasını uzun vadeye taşıyor.

 Türkiye coğrafyasına binli sayılarda yayılan Komşufırın şubeleri, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri haline gelmek hedefleniyor.- Komşufırınlar, günün farklı zamanları ve yaşamın her anına anlam katmak üzere ürettiği, farklı zevklere hitap eden zengin ürün gamına sahip. Komşufırınlarda, atıştırmalıklar, tatlılar, ekmek arası ve ekmek üstü lezzetler, tost ve gevreklerden oluşan paketli ürünler, içecek seçenekleri ile 130u aşkın çeşidi bir arada bulmak mümkün oluyor. 

Kesintisiz AR-GE çalışmalarıyla beslenen güçlü bilgi birikimine sahip Komşufırınlarda, ISO 22000 kurallarına uygun, kaliteli üretim yapılıyor. Ürünler ve çalışanlar belirli periyotlarda mikrobiyolojik testlere tabi tutuluyor. Üretim tesisleri 3 ayda bir Tarım ve Köy İşleri Müdürlüğü tarafından; mağazalar ise her 2 ayda bir Kalite Güvence birimi tarafından denetleniyor. Komşufırın'ın tüm tedarikçileri Güvenli Gıda Kurallarına uyum sağlıyor ve İSO kalite standartları belgesine sahip kurumlardan oluşuyor