Giresun Komşufırın Şubeleri Firmaları

Giresun Komşufırın Şubeleri mi arıyorsunuz? | Komşufırın Şubeleri Giresun firmaları 0 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Giresun+Komşufırın+Şubeleri Firmanızı+Eklemek+İçin+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Giresun Komşufırın Şubeleri Firmaları Giresun Rehberi, Firmanı Ücretsiz EkleGiresun Komşufırın Şubeleri Firmaları Giresun Rehberi, Firmanı Ücretsiz Ekle51 2.7 | 3 Oy
Giresun Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Giresun Komşufırın Şubeleri Firmaları Alternatif Arama Seçenekleri
Giresun Komşufırın Şubeleri sektöründe 0 adet firma bulunmaktadır, Komşufırın Şubeleri sektörü 22 Şubat 2020 Cumartesi günü tarihi itibari ile 29803 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Giresun Komşufırın Şubeleri sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Giresun Komşufırın Şubeleri, En Popüler Giresun Komşufırın Şubeleri, En Çok Aranan Giresun Komşufırın Şubeleri, En Beğenilen Giresun Komşufırın Şubeleri, En İyi Giresun Komşufırın Şubeleri, En Yeni Giresun Komşufırın Şubeleri, En Yakın Giresun Komşufırın Şubeleri, En Güncel Giresun Komşufırın Şubeleri, Giresun Komşufırın Şubeleri Nerede?
Giresun İlindeki Alucra Komşufırın Şubeleri, Bulancak Komşufırın Şubeleri, Çamoluk Komşufırın Şubeleri, Çanakçı Komşufırın Şubeleri, Dereli Komşufırın Şubeleri, Doğankent Komşufırın Şubeleri, Espiye Komşufırın Şubeleri, Eynesil Komşufırın Şubeleri, Giresun Merkez Komşufırın Şubeleri, Görele Komşufırın Şubeleri, Güce Komşufırın Şubeleri, Keşap Komşufırın Şubeleri, Merkez Komşufırın Şubeleri, Piraziz Komşufırın Şubeleri, Şebinkarahisar Komşufırın Şubeleri, Tirebolu Komşufırın Şubeleri, Yağlıdere Komşufırın Şubeleri ilçelerindeki Komşufırın Şubeleri sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Giresun Komşufırın Şubeleri Hakkında Detaylı Açıklama

Doruk Şirketler Grubu, 3üncü nesil fırıncılık anlayışının Türkiyedeki ilk ve tek örneği olan Komşufırın ile 24 mağazada hizmet veriyor. Komşufırınlar,  ulaşacağı binin üzerinde mağaza sayısı ile, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri olmayı hedefliyor.

Geleneksel lezzetleri yenilikçi bir anlayışla ele alarak yorumlayan ve hızlı üretimle hayata geçiren Komşufırın, iddiasını uzun vadeye taşıyor.

 Türkiye coğrafyasına binli sayılarda yayılan Komşufırın şubeleri, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri haline gelmek hedefleniyor.- Komşufırınlar, günün farklı zamanları ve yaşamın her anına anlam katmak üzere ürettiği, farklı zevklere hitap eden zengin ürün gamına sahip. Komşufırınlarda, atıştırmalıklar, tatlılar, ekmek arası ve ekmek üstü lezzetler, tost ve gevreklerden oluşan paketli ürünler, içecek seçenekleri ile 130u aşkın çeşidi bir arada bulmak mümkün oluyor. 

Kesintisiz AR-GE çalışmalarıyla beslenen güçlü bilgi birikimine sahip Komşufırınlarda, ISO 22000 kurallarına uygun, kaliteli üretim yapılıyor. Ürünler ve çalışanlar belirli periyotlarda mikrobiyolojik testlere tabi tutuluyor. Üretim tesisleri 3 ayda bir Tarım ve Köy İşleri Müdürlüğü tarafından; mağazalar ise her 2 ayda bir Kalite Güvence birimi tarafından denetleniyor. Komşufırın'ın tüm tedarikçileri Güvenli Gıda Kurallarına uyum sağlıyor ve İSO kalite standartları belgesine sahip kurumlardan oluşuyor