Bilecik Komşufırın Şubeleri Firmaları

Bilecik Komşufırın Şubeleri - Komşufırın Şubeleri Bilecik firmaları 73 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bilecik+Komşufırın+Şubeleri Firmanızı+Eklemek+İçin+Tıklayın!

Alternatif Bilecik Firmaları

Çokçapınar Köyü Muhtarlığı
Sektörler: Muhtarlıklar
Adres: Çokçapınar Köyü,
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Bilecik Komşufırın Şubeleri - Komşufırın Şubeleri Bilecik firmaları 73 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Bilecik Komşufırın Şubeleri Firmaları Bilecik Rehberi, Firmanı Ücretsiz EkleBilecik Komşufırın Şubeleri Firmaları Bilecik Rehberi, Firmanı Ücretsiz Ekle51 2.0 | 1 Oy
Bilecik Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Bilecik Komşufırın Şubeleri Firmaları Alternatif Arama Seçenekleri
Bilecik Komşufırın Şubeleri sektöründe 73 adet firma bulunmaktadır, Komşufırın Şubeleri sektörü 25 Ocak 2020 Cumartesi günü tarihi itibari ile 28936 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Bilecik Komşufırın Şubeleri sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Bilecik Komşufırın Şubeleri, En Popüler Bilecik Komşufırın Şubeleri, En Çok Aranan Bilecik Komşufırın Şubeleri, En Beğenilen Bilecik Komşufırın Şubeleri, En İyi Bilecik Komşufırın Şubeleri, En Yeni Bilecik Komşufırın Şubeleri, En Yakın Bilecik Komşufırın Şubeleri, En Güncel Bilecik Komşufırın Şubeleri, Bilecik Komşufırın Şubeleri Nerede?
Bilecik İlindeki Bilecik Merkez Komşufırın Şubeleri, Bozüyük Komşufırın Şubeleri, Gölpazarı Komşufırın Şubeleri, İnhisar Komşufırın Şubeleri, Merkez Komşufırın Şubeleri, Osmaneli Komşufırın Şubeleri, Pazaryeri Komşufırın Şubeleri, Söğüt Komşufırın Şubeleri, Yenipazar Komşufırın Şubeleri ilçelerindeki Komşufırın Şubeleri sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Bilecik Komşufırın Şubeleri Hakkında Detaylı Açıklama

Doruk Şirketler Grubu, 3üncü nesil fırıncılık anlayışının Türkiyedeki ilk ve tek örneği olan Komşufırın ile 24 mağazada hizmet veriyor. Komşufırınlar,  ulaşacağı binin üzerinde mağaza sayısı ile, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri olmayı hedefliyor.

Geleneksel lezzetleri yenilikçi bir anlayışla ele alarak yorumlayan ve hızlı üretimle hayata geçiren Komşufırın, iddiasını uzun vadeye taşıyor.

 Türkiye coğrafyasına binli sayılarda yayılan Komşufırın şubeleri, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri haline gelmek hedefleniyor.- Komşufırınlar, günün farklı zamanları ve yaşamın her anına anlam katmak üzere ürettiği, farklı zevklere hitap eden zengin ürün gamına sahip. Komşufırınlarda, atıştırmalıklar, tatlılar, ekmek arası ve ekmek üstü lezzetler, tost ve gevreklerden oluşan paketli ürünler, içecek seçenekleri ile 130u aşkın çeşidi bir arada bulmak mümkün oluyor. 

Kesintisiz AR-GE çalışmalarıyla beslenen güçlü bilgi birikimine sahip Komşufırınlarda, ISO 22000 kurallarına uygun, kaliteli üretim yapılıyor. Ürünler ve çalışanlar belirli periyotlarda mikrobiyolojik testlere tabi tutuluyor. Üretim tesisleri 3 ayda bir Tarım ve Köy İşleri Müdürlüğü tarafından; mağazalar ise her 2 ayda bir Kalite Güvence birimi tarafından denetleniyor. Komşufırın'ın tüm tedarikçileri Güvenli Gıda Kurallarına uyum sağlıyor ve İSO kalite standartları belgesine sahip kurumlardan oluşuyor