Çorum Komşufırın Şubeleri Firmaları

Çorum Komşufırın Şubeleri - Komşufırın Şubeleri Çorum firmaları 73 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Çorum+Komşufırın+Şubeleri Firmanızı+Eklemek+İçin+Tıklayın!

Alternatif Çorum Firmaları

Alaca 75. Yıl Cumhuriyet Anadolu Sağlık Meslek Lisesi
Yer: Çorum, Alaca
Adres: Alaca 75. Yıl Cumhuriyet Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Yıldızhan Mah. Rüya Sok. No: 2
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Pilot Garage Oto Ekspertiz
Adres: İnönü Caddesi Ankara Yolu 1. Km. Citroen Servisi Karşısı No: 191 ÇORUM
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Çorum Komşufırın Şubeleri - Komşufırın Şubeleri Çorum firmaları 73 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Çorum Komşufırın Şubeleri Firmaları Çorum Rehberi, Firmanı Ücretsiz EkleÇorum Komşufırın Şubeleri Firmaları Çorum Rehberi, Firmanı Ücretsiz Ekle51 5.0 | 2 Oy
Çorum Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Çorum Komşufırın Şubeleri Firmaları Alternatif Arama Seçenekleri
Çorum Komşufırın Şubeleri sektöründe 73 adet firma bulunmaktadır, Komşufırın Şubeleri sektörü 28 Ocak 2020 Salı günü tarihi itibari ile 29064 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Çorum Komşufırın Şubeleri sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Çorum Komşufırın Şubeleri, En Popüler Çorum Komşufırın Şubeleri, En Çok Aranan Çorum Komşufırın Şubeleri, En Beğenilen Çorum Komşufırın Şubeleri, En İyi Çorum Komşufırın Şubeleri, En Yeni Çorum Komşufırın Şubeleri, En Yakın Çorum Komşufırın Şubeleri, En Güncel Çorum Komşufırın Şubeleri, Çorum Komşufırın Şubeleri Nerede?
Çorum İlindeki Alaca Komşufırın Şubeleri, Bayat Komşufırın Şubeleri, Boğazkale Komşufırın Şubeleri, Çorum Merkez Komşufırın Şubeleri, Dodurga Komşufırın Şubeleri, İskilip Komşufırın Şubeleri, Kargı Komşufırın Şubeleri, Laçin Komşufırın Şubeleri, Mecitözü Komşufırın Şubeleri, Merkez Komşufırın Şubeleri, Oğuzlar Komşufırın Şubeleri, Oğuzlar(karaören) Komşufırın Şubeleri, Ortaköy Komşufırın Şubeleri, Osmancık Komşufırın Şubeleri, Sungurlu Komşufırın Şubeleri, Uğurludağ Komşufırın Şubeleri ilçelerindeki Komşufırın Şubeleri sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Çorum Komşufırın Şubeleri Hakkında Detaylı Açıklama

Doruk Şirketler Grubu, 3üncü nesil fırıncılık anlayışının Türkiyedeki ilk ve tek örneği olan Komşufırın ile 24 mağazada hizmet veriyor. Komşufırınlar,  ulaşacağı binin üzerinde mağaza sayısı ile, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri olmayı hedefliyor.

Geleneksel lezzetleri yenilikçi bir anlayışla ele alarak yorumlayan ve hızlı üretimle hayata geçiren Komşufırın, iddiasını uzun vadeye taşıyor.

 Türkiye coğrafyasına binli sayılarda yayılan Komşufırın şubeleri, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri haline gelmek hedefleniyor.- Komşufırınlar, günün farklı zamanları ve yaşamın her anına anlam katmak üzere ürettiği, farklı zevklere hitap eden zengin ürün gamına sahip. Komşufırınlarda, atıştırmalıklar, tatlılar, ekmek arası ve ekmek üstü lezzetler, tost ve gevreklerden oluşan paketli ürünler, içecek seçenekleri ile 130u aşkın çeşidi bir arada bulmak mümkün oluyor. 

Kesintisiz AR-GE çalışmalarıyla beslenen güçlü bilgi birikimine sahip Komşufırınlarda, ISO 22000 kurallarına uygun, kaliteli üretim yapılıyor. Ürünler ve çalışanlar belirli periyotlarda mikrobiyolojik testlere tabi tutuluyor. Üretim tesisleri 3 ayda bir Tarım ve Köy İşleri Müdürlüğü tarafından; mağazalar ise her 2 ayda bir Kalite Güvence birimi tarafından denetleniyor. Komşufırın'ın tüm tedarikçileri Güvenli Gıda Kurallarına uyum sağlıyor ve İSO kalite standartları belgesine sahip kurumlardan oluşuyor