Kıbrıs Komşufırın Şubeleri Firmaları

Kıbrıs Komşufırın Şubeleri - Komşufırın Şubeleri Kıbrıs firmaları 73 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Kıbrıs+Komşufırın+Şubeleri Firmanızı+Eklemek+İçin+Tıklayın!

Alternatif Kıbrıs Firmaları

Göçmen Taksi Durağı
Sektörler: Taksi Durağı
Adres: gazimagosa
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Kıbrıs Komşufırın Şubeleri - Komşufırın Şubeleri Kıbrıs firmaları 73 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Kıbrıs Komşufırın Şubeleri Firmaları Kıbrıs Rehberi, Firmanı Ücretsiz EkleKıbrıs Komşufırın Şubeleri Firmaları Kıbrıs Rehberi, Firmanı Ücretsiz Ekle51 0.0 | 0 Oy
Kıbrıs Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Kıbrıs Komşufırın Şubeleri Firmaları Alternatif Arama Seçenekleri
Kıbrıs Komşufırın Şubeleri sektöründe 73 adet firma bulunmaktadır, Komşufırın Şubeleri sektörü 18 Ocak 2020 Cumartesi günü tarihi itibari ile 28742 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Kıbrıs Komşufırın Şubeleri sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Kıbrıs Komşufırın Şubeleri, En Popüler Kıbrıs Komşufırın Şubeleri, En Çok Aranan Kıbrıs Komşufırın Şubeleri, En Beğenilen Kıbrıs Komşufırın Şubeleri, En İyi Kıbrıs Komşufırın Şubeleri, En Yeni Kıbrıs Komşufırın Şubeleri, En Yakın Kıbrıs Komşufırın Şubeleri, En Güncel Kıbrıs Komşufırın Şubeleri, Kıbrıs Komşufırın Şubeleri Nerede?
Kıbrıs İlindeki Gazimağusa Komşufırın Şubeleri, Girne Komşufırın Şubeleri, Güzelyurt Komşufırın Şubeleri, İskele Komşufırın Şubeleri, Kıbrıs Merkez Komşufırın Şubeleri, Lefkoşa Komşufırın Şubeleri ilçelerindeki Komşufırın Şubeleri sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Kıbrıs Komşufırın Şubeleri Hakkında Detaylı Açıklama

Doruk Şirketler Grubu, 3üncü nesil fırıncılık anlayışının Türkiyedeki ilk ve tek örneği olan Komşufırın ile 24 mağazada hizmet veriyor. Komşufırınlar,  ulaşacağı binin üzerinde mağaza sayısı ile, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri olmayı hedefliyor.

Geleneksel lezzetleri yenilikçi bir anlayışla ele alarak yorumlayan ve hızlı üretimle hayata geçiren Komşufırın, iddiasını uzun vadeye taşıyor.

 Türkiye coğrafyasına binli sayılarda yayılan Komşufırın şubeleri, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri haline gelmek hedefleniyor.- Komşufırınlar, günün farklı zamanları ve yaşamın her anına anlam katmak üzere ürettiği, farklı zevklere hitap eden zengin ürün gamına sahip. Komşufırınlarda, atıştırmalıklar, tatlılar, ekmek arası ve ekmek üstü lezzetler, tost ve gevreklerden oluşan paketli ürünler, içecek seçenekleri ile 130u aşkın çeşidi bir arada bulmak mümkün oluyor. 

Kesintisiz AR-GE çalışmalarıyla beslenen güçlü bilgi birikimine sahip Komşufırınlarda, ISO 22000 kurallarına uygun, kaliteli üretim yapılıyor. Ürünler ve çalışanlar belirli periyotlarda mikrobiyolojik testlere tabi tutuluyor. Üretim tesisleri 3 ayda bir Tarım ve Köy İşleri Müdürlüğü tarafından; mağazalar ise her 2 ayda bir Kalite Güvence birimi tarafından denetleniyor. Komşufırın'ın tüm tedarikçileri Güvenli Gıda Kurallarına uyum sağlıyor ve İSO kalite standartları belgesine sahip kurumlardan oluşuyor