Kilis Komşufırın Şubeleri Firmaları

Kilis Komşufırın Şubeleri - Komşufırın Şubeleri Kilis firmaları 74 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Kilis+Komşufırın+Şubeleri Firmanızı+Eklemek+İçin+Tıklayın!

Alternatif Kilis Firmaları

Üstün Kadayıf ve Dondurma
Yer: Kilis
Adres: Cumhuriyet Cd. No: 1,
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Kilis Komşufırın Şubeleri - Komşufırın Şubeleri Kilis firmaları 74 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Kilis Komşufırın Şubeleri Firmaları Kilis Rehberi, Firmanı Ücretsiz EkleKilis Komşufırın Şubeleri Firmaları Kilis Rehberi, Firmanı Ücretsiz Ekle51 0.0 | 0 Oy
Kilis Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Kilis Komşufırın Şubeleri Firmaları Alternatif Arama Seçenekleri
Kilis Komşufırın Şubeleri sektöründe 74 adet firma bulunmaktadır, Komşufırın Şubeleri sektörü 22 Ocak 2020 Çarşamba günü tarihi itibari ile 28847 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Kilis Komşufırın Şubeleri sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Kilis Komşufırın Şubeleri, En Popüler Kilis Komşufırın Şubeleri, En Çok Aranan Kilis Komşufırın Şubeleri, En Beğenilen Kilis Komşufırın Şubeleri, En İyi Kilis Komşufırın Şubeleri, En Yeni Kilis Komşufırın Şubeleri, En Yakın Kilis Komşufırın Şubeleri, En Güncel Kilis Komşufırın Şubeleri, Kilis Komşufırın Şubeleri Nerede?
Kilis İlindeki Elbeyli Komşufırın Şubeleri, Kilis Merkez Komşufırın Şubeleri, Merkez Komşufırın Şubeleri, Musabeyli Komşufırın Şubeleri, Polateli Komşufırın Şubeleri ilçelerindeki Komşufırın Şubeleri sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Kilis Komşufırın Şubeleri Hakkında Detaylı Açıklama

Doruk Şirketler Grubu, 3üncü nesil fırıncılık anlayışının Türkiyedeki ilk ve tek örneği olan Komşufırın ile 24 mağazada hizmet veriyor. Komşufırınlar,  ulaşacağı binin üzerinde mağaza sayısı ile, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri olmayı hedefliyor.

Geleneksel lezzetleri yenilikçi bir anlayışla ele alarak yorumlayan ve hızlı üretimle hayata geçiren Komşufırın, iddiasını uzun vadeye taşıyor.

 Türkiye coğrafyasına binli sayılarda yayılan Komşufırın şubeleri, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri haline gelmek hedefleniyor.- Komşufırınlar, günün farklı zamanları ve yaşamın her anına anlam katmak üzere ürettiği, farklı zevklere hitap eden zengin ürün gamına sahip. Komşufırınlarda, atıştırmalıklar, tatlılar, ekmek arası ve ekmek üstü lezzetler, tost ve gevreklerden oluşan paketli ürünler, içecek seçenekleri ile 130u aşkın çeşidi bir arada bulmak mümkün oluyor. 

Kesintisiz AR-GE çalışmalarıyla beslenen güçlü bilgi birikimine sahip Komşufırınlarda, ISO 22000 kurallarına uygun, kaliteli üretim yapılıyor. Ürünler ve çalışanlar belirli periyotlarda mikrobiyolojik testlere tabi tutuluyor. Üretim tesisleri 3 ayda bir Tarım ve Köy İşleri Müdürlüğü tarafından; mağazalar ise her 2 ayda bir Kalite Güvence birimi tarafından denetleniyor. Komşufırın'ın tüm tedarikçileri Güvenli Gıda Kurallarına uyum sağlıyor ve İSO kalite standartları belgesine sahip kurumlardan oluşuyor