Bartın Komşufırın Şubeleri Firmaları

Bartın Komşufırın Şubeleri - Komşufırın Şubeleri Bartın firmaları 73 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bartın+Komşufırın+Şubeleri Firmanızı+Eklemek+İçin+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Bartın Komşufırın Şubeleri Firmaları Bartın Rehberi, Firmanı Ücretsiz EkleBartın Komşufırın Şubeleri Firmaları Bartın Rehberi, Firmanı Ücretsiz Ekle51 4.0 | 2 Oy
Bartın Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Bartın Komşufırın Şubeleri Firmaları Alternatif Arama Seçenekleri
Bartın Komşufırın Şubeleri sektöründe 73 adet firma bulunmaktadır, Komşufırın Şubeleri sektörü 25 Ocak 2020 Cumartesi günü tarihi itibari ile 28930 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Bartın Komşufırın Şubeleri sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Bartın Komşufırın Şubeleri, En Popüler Bartın Komşufırın Şubeleri, En Çok Aranan Bartın Komşufırın Şubeleri, En Beğenilen Bartın Komşufırın Şubeleri, En İyi Bartın Komşufırın Şubeleri, En Yeni Bartın Komşufırın Şubeleri, En Yakın Bartın Komşufırın Şubeleri, En Güncel Bartın Komşufırın Şubeleri, Bartın Komşufırın Şubeleri Nerede?
Bartın İlindeki Amasra Komşufırın Şubeleri, Bartın Merkez Komşufırın Şubeleri, Kozcağız Komşufırın Şubeleri, Kurucaşile Komşufırın Şubeleri, Merkez Komşufırın Şubeleri, Ulus Komşufırın Şubeleri ilçelerindeki Komşufırın Şubeleri sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Bartın Komşufırın Şubeleri Hakkında Detaylı Açıklama

Doruk Şirketler Grubu, 3üncü nesil fırıncılık anlayışının Türkiyedeki ilk ve tek örneği olan Komşufırın ile 24 mağazada hizmet veriyor. Komşufırınlar,  ulaşacağı binin üzerinde mağaza sayısı ile, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri olmayı hedefliyor.

Geleneksel lezzetleri yenilikçi bir anlayışla ele alarak yorumlayan ve hızlı üretimle hayata geçiren Komşufırın, iddiasını uzun vadeye taşıyor.

 Türkiye coğrafyasına binli sayılarda yayılan Komşufırın şubeleri, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri haline gelmek hedefleniyor.- Komşufırınlar, günün farklı zamanları ve yaşamın her anına anlam katmak üzere ürettiği, farklı zevklere hitap eden zengin ürün gamına sahip. Komşufırınlarda, atıştırmalıklar, tatlılar, ekmek arası ve ekmek üstü lezzetler, tost ve gevreklerden oluşan paketli ürünler, içecek seçenekleri ile 130u aşkın çeşidi bir arada bulmak mümkün oluyor. 

Kesintisiz AR-GE çalışmalarıyla beslenen güçlü bilgi birikimine sahip Komşufırınlarda, ISO 22000 kurallarına uygun, kaliteli üretim yapılıyor. Ürünler ve çalışanlar belirli periyotlarda mikrobiyolojik testlere tabi tutuluyor. Üretim tesisleri 3 ayda bir Tarım ve Köy İşleri Müdürlüğü tarafından; mağazalar ise her 2 ayda bir Kalite Güvence birimi tarafından denetleniyor. Komşufırın'ın tüm tedarikçileri Güvenli Gıda Kurallarına uyum sağlıyor ve İSO kalite standartları belgesine sahip kurumlardan oluşuyor