Yalova Komşufırın Şubeleri Firmaları

Yalova Komşufırın Şubeleri mi arıyorsunuz? | Komşufırın Şubeleri Yalova firmaları. Toplam 0 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Yalova+Komşufırın+Şubeleri Firmanızı+Eklemek+İçin+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Yalova Komşufırın Şubeleri Firmaları Yalova Rehberi, Firmanı Ücretsiz EkleYalova Komşufırın Şubeleri Firmaları Yalova Rehberi, Firmanı Ücretsiz Ekle51 5.0 | 6 Oy
Yalova Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Yalova Komşufırın Şubeleri Firmaları Alternatif Arama Seçenekleri
Yalova Komşufırın Şubeleri sektöründe 0 adet firma bulunmaktadır, Komşufırın Şubeleri sektörü 25 Şubat 2020 Salı günü tarihi itibari ile 29850 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Yalova Komşufırın Şubeleri sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Yalova Komşufırın Şubeleri, En Popüler Yalova Komşufırın Şubeleri, En Çok Aranan Yalova Komşufırın Şubeleri, En Beğenilen Yalova Komşufırın Şubeleri, En İyi Yalova Komşufırın Şubeleri, En Yeni Yalova Komşufırın Şubeleri, En Yakın Yalova Komşufırın Şubeleri, En Güncel Yalova Komşufırın Şubeleri, Yalova Komşufırın Şubeleri Nerede?
Yalova İlindeki Altınova Komşufırın Şubeleri, Armutlu Komşufırın Şubeleri, Çiftlikköy Komşufırın Şubeleri, Çınarcık Komşufırın Şubeleri, Merkez Komşufırın Şubeleri, Termal Komşufırın Şubeleri, Yalova Merkez Komşufırın Şubeleri ilçelerindeki Komşufırın Şubeleri sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Yalova Komşufırın Şubeleri Hakkında Detaylı Açıklama

Doruk Şirketler Grubu, 3üncü nesil fırıncılık anlayışının Türkiyedeki ilk ve tek örneği olan Komşufırın ile 24 mağazada hizmet veriyor. Komşufırınlar,  ulaşacağı binin üzerinde mağaza sayısı ile, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri olmayı hedefliyor.

Geleneksel lezzetleri yenilikçi bir anlayışla ele alarak yorumlayan ve hızlı üretimle hayata geçiren Komşufırın, iddiasını uzun vadeye taşıyor.

 Türkiye coğrafyasına binli sayılarda yayılan Komşufırın şubeleri, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri haline gelmek hedefleniyor.- Komşufırınlar, günün farklı zamanları ve yaşamın her anına anlam katmak üzere ürettiği, farklı zevklere hitap eden zengin ürün gamına sahip. Komşufırınlarda, atıştırmalıklar, tatlılar, ekmek arası ve ekmek üstü lezzetler, tost ve gevreklerden oluşan paketli ürünler, içecek seçenekleri ile 130u aşkın çeşidi bir arada bulmak mümkün oluyor. 

Kesintisiz AR-GE çalışmalarıyla beslenen güçlü bilgi birikimine sahip Komşufırınlarda, ISO 22000 kurallarına uygun, kaliteli üretim yapılıyor. Ürünler ve çalışanlar belirli periyotlarda mikrobiyolojik testlere tabi tutuluyor. Üretim tesisleri 3 ayda bir Tarım ve Köy İşleri Müdürlüğü tarafından; mağazalar ise her 2 ayda bir Kalite Güvence birimi tarafından denetleniyor. Komşufırın'ın tüm tedarikçileri Güvenli Gıda Kurallarına uyum sağlıyor ve İSO kalite standartları belgesine sahip kurumlardan oluşuyor