Burdur Komşufırın Şubeleri Firmaları

Burdur Komşufırın Şubeleri - Komşufırın Şubeleri Burdur firmaları 73 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Burdur+Komşufırın+Şubeleri Firmanızı+Eklemek+İçin+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Burdur Komşufırın Şubeleri Firmaları Burdur Rehberi, Firmanı Ücretsiz EkleBurdur Komşufırın Şubeleri Firmaları Burdur Rehberi, Firmanı Ücretsiz Ekle51 5.0 | 1 Oy
Burdur Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Burdur Komşufırın Şubeleri Firmaları Alternatif Arama Seçenekleri
Burdur Komşufırın Şubeleri sektöründe 73 adet firma bulunmaktadır, Komşufırın Şubeleri sektörü 25 Ocak 2020 Cumartesi günü tarihi itibari ile 28927 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Burdur Komşufırın Şubeleri sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Burdur Komşufırın Şubeleri, En Popüler Burdur Komşufırın Şubeleri, En Çok Aranan Burdur Komşufırın Şubeleri, En Beğenilen Burdur Komşufırın Şubeleri, En İyi Burdur Komşufırın Şubeleri, En Yeni Burdur Komşufırın Şubeleri, En Yakın Burdur Komşufırın Şubeleri, En Güncel Burdur Komşufırın Şubeleri, Burdur Komşufırın Şubeleri Nerede?
Burdur İlindeki Ağlasun Komşufırın Şubeleri, Altinyayla Komşufırın Şubeleri, Altınyayla(dirmil) Komşufırın Şubeleri, Bucak Komşufırın Şubeleri, Burdur Merkez Komşufırın Şubeleri, Çavdır Komşufırın Şubeleri, Çeltikçi Komşufırın Şubeleri, Gölhisar Komşufırın Şubeleri, Karamanlı Komşufırın Şubeleri, Kemer Komşufırın Şubeleri, Merkez Komşufırın Şubeleri, Tefenni Komşufırın Şubeleri, Yeşilova Komşufırın Şubeleri ilçelerindeki Komşufırın Şubeleri sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Burdur Komşufırın Şubeleri Hakkında Detaylı Açıklama

Doruk Şirketler Grubu, 3üncü nesil fırıncılık anlayışının Türkiyedeki ilk ve tek örneği olan Komşufırın ile 24 mağazada hizmet veriyor. Komşufırınlar,  ulaşacağı binin üzerinde mağaza sayısı ile, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri olmayı hedefliyor.

Geleneksel lezzetleri yenilikçi bir anlayışla ele alarak yorumlayan ve hızlı üretimle hayata geçiren Komşufırın, iddiasını uzun vadeye taşıyor.

 Türkiye coğrafyasına binli sayılarda yayılan Komşufırın şubeleri, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri haline gelmek hedefleniyor.- Komşufırınlar, günün farklı zamanları ve yaşamın her anına anlam katmak üzere ürettiği, farklı zevklere hitap eden zengin ürün gamına sahip. Komşufırınlarda, atıştırmalıklar, tatlılar, ekmek arası ve ekmek üstü lezzetler, tost ve gevreklerden oluşan paketli ürünler, içecek seçenekleri ile 130u aşkın çeşidi bir arada bulmak mümkün oluyor. 

Kesintisiz AR-GE çalışmalarıyla beslenen güçlü bilgi birikimine sahip Komşufırınlarda, ISO 22000 kurallarına uygun, kaliteli üretim yapılıyor. Ürünler ve çalışanlar belirli periyotlarda mikrobiyolojik testlere tabi tutuluyor. Üretim tesisleri 3 ayda bir Tarım ve Köy İşleri Müdürlüğü tarafından; mağazalar ise her 2 ayda bir Kalite Güvence birimi tarafından denetleniyor. Komşufırın'ın tüm tedarikçileri Güvenli Gıda Kurallarına uyum sağlıyor ve İSO kalite standartları belgesine sahip kurumlardan oluşuyor