Kastamonu Komşufırın Şubeleri Firmaları

Kastamonu Komşufırın Şubeleri mi arıyorsunuz? | Komşufırın Şubeleri Kastamonu firmaları 0 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Kastamonu+Komşufırın+Şubeleri Firmanızı+Eklemek+İçin+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Kastamonu Komşufırın Şubeleri Firmaları Kastamonu Rehberi, Firmanı Ücretsiz EkleKastamonu Komşufırın Şubeleri Firmaları Kastamonu Rehberi, Firmanı Ücretsiz Ekle51 4.0 | 2 Oy
Kastamonu Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Kastamonu Komşufırın Şubeleri Firmaları Alternatif Arama Seçenekleri
Kastamonu Komşufırın Şubeleri sektöründe 0 adet firma bulunmaktadır, Komşufırın Şubeleri sektörü 22 Şubat 2020 Cumartesi günü tarihi itibari ile 29804 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Kastamonu Komşufırın Şubeleri sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Kastamonu Komşufırın Şubeleri, En Popüler Kastamonu Komşufırın Şubeleri, En Çok Aranan Kastamonu Komşufırın Şubeleri, En Beğenilen Kastamonu Komşufırın Şubeleri, En İyi Kastamonu Komşufırın Şubeleri, En Yeni Kastamonu Komşufırın Şubeleri, En Yakın Kastamonu Komşufırın Şubeleri, En Güncel Kastamonu Komşufırın Şubeleri, Kastamonu Komşufırın Şubeleri Nerede?
Kastamonu İlindeki Abana Komşufırın Şubeleri, Ağlı Komşufırın Şubeleri, Araç Komşufırın Şubeleri, Azdavay Komşufırın Şubeleri, Bozkurt Komşufırın Şubeleri, Çatalzeytin Komşufırın Şubeleri, Cide Komşufırın Şubeleri, Daday Komşufırın Şubeleri, Devrekani Komşufırın Şubeleri, Doğanyurt Komşufırın Şubeleri, Hanönü Komşufırın Şubeleri, Hanönü(gökçeağaç) Komşufırın Şubeleri, İhsangazi Komşufırın Şubeleri, İnebolu Komşufırın Şubeleri, Kastamonu Merkez Komşufırın Şubeleri, Küre Komşufırın Şubeleri, Merkez Komşufırın Şubeleri, Pınarbaşı Komşufırın Şubeleri, Şenpazar Komşufırın Şubeleri, Seydiler Komşufırın Şubeleri, Taşköprü Komşufırın Şubeleri, Tosya Komşufırın Şubeleri ilçelerindeki Komşufırın Şubeleri sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Kastamonu Komşufırın Şubeleri Hakkında Detaylı Açıklama

Doruk Şirketler Grubu, 3üncü nesil fırıncılık anlayışının Türkiyedeki ilk ve tek örneği olan Komşufırın ile 24 mağazada hizmet veriyor. Komşufırınlar,  ulaşacağı binin üzerinde mağaza sayısı ile, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri olmayı hedefliyor.

Geleneksel lezzetleri yenilikçi bir anlayışla ele alarak yorumlayan ve hızlı üretimle hayata geçiren Komşufırın, iddiasını uzun vadeye taşıyor.

 Türkiye coğrafyasına binli sayılarda yayılan Komşufırın şubeleri, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri haline gelmek hedefleniyor.- Komşufırınlar, günün farklı zamanları ve yaşamın her anına anlam katmak üzere ürettiği, farklı zevklere hitap eden zengin ürün gamına sahip. Komşufırınlarda, atıştırmalıklar, tatlılar, ekmek arası ve ekmek üstü lezzetler, tost ve gevreklerden oluşan paketli ürünler, içecek seçenekleri ile 130u aşkın çeşidi bir arada bulmak mümkün oluyor. 

Kesintisiz AR-GE çalışmalarıyla beslenen güçlü bilgi birikimine sahip Komşufırınlarda, ISO 22000 kurallarına uygun, kaliteli üretim yapılıyor. Ürünler ve çalışanlar belirli periyotlarda mikrobiyolojik testlere tabi tutuluyor. Üretim tesisleri 3 ayda bir Tarım ve Köy İşleri Müdürlüğü tarafından; mağazalar ise her 2 ayda bir Kalite Güvence birimi tarafından denetleniyor. Komşufırın'ın tüm tedarikçileri Güvenli Gıda Kurallarına uyum sağlıyor ve İSO kalite standartları belgesine sahip kurumlardan oluşuyor