Ordu Komşufırın Şubeleri Firmaları

Ordu Komşufırın Şubeleri - Komşufırın Şubeleri Ordu firmaları 73 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Ordu+Komşufırın+Şubeleri Firmanızı+Eklemek+İçin+Tıklayın!

Alternatif Ordu Firmaları

Fatsa Adıyaman Ünal Turizm
Yer: Ordu, Fatsa
Adres: Fatsa Ordu
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Aygaz Tüp Bayi
Adres: Atatürk Cd. No: 7,
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Altıneller Kuyumculuk
Adres: Yeni Mh. Zübeyde Hanım Cad. No: 33, O
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Ordu Komşufırın Şubeleri - Komşufırın Şubeleri Ordu firmaları 73 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Ordu Komşufırın Şubeleri Firmaları Ordu Rehberi, Firmanı Ücretsiz EkleOrdu Komşufırın Şubeleri Firmaları Ordu Rehberi, Firmanı Ücretsiz Ekle51 2.0 | 1 Oy
Ordu Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Ordu Komşufırın Şubeleri Firmaları Alternatif Arama Seçenekleri
Ordu Komşufırın Şubeleri sektöründe 73 adet firma bulunmaktadır, Komşufırın Şubeleri sektörü 19 Ocak 2020 Pazar günü tarihi itibari ile 28772 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Ordu Komşufırın Şubeleri sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Ordu Komşufırın Şubeleri, En Popüler Ordu Komşufırın Şubeleri, En Çok Aranan Ordu Komşufırın Şubeleri, En Beğenilen Ordu Komşufırın Şubeleri, En İyi Ordu Komşufırın Şubeleri, En Yeni Ordu Komşufırın Şubeleri, En Yakın Ordu Komşufırın Şubeleri, En Güncel Ordu Komşufırın Şubeleri, Ordu Komşufırın Şubeleri Nerede?
Ordu İlindeki Akkuş Komşufırın Şubeleri, Altınordu Komşufırın Şubeleri, Aybastı Komşufırın Şubeleri, Çamaş Komşufırın Şubeleri, Çatalpınar Komşufırın Şubeleri, Çaybaşı Komşufırın Şubeleri, Fatsa Komşufırın Şubeleri, Gölköy Komşufırın Şubeleri, Gülyalı Komşufırın Şubeleri, Gürgentepe Komşufırın Şubeleri, İkizce Komşufırın Şubeleri, Kabadüz Komşufırın Şubeleri, Kabadüz(karadüz) Komşufırın Şubeleri, Kabataş Komşufırın Şubeleri, Korgan Komşufırın Şubeleri, Kumru Komşufırın Şubeleri, Mesudiye Komşufırın Şubeleri, Ordu Merkez Komşufırın Şubeleri, Perşembe Komşufırın Şubeleri, Ulubey Komşufırın Şubeleri, Ünye Komşufırın Şubeleri ilçelerindeki Komşufırın Şubeleri sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Ordu Komşufırın Şubeleri Hakkında Detaylı Açıklama

Doruk Şirketler Grubu, 3üncü nesil fırıncılık anlayışının Türkiyedeki ilk ve tek örneği olan Komşufırın ile 24 mağazada hizmet veriyor. Komşufırınlar,  ulaşacağı binin üzerinde mağaza sayısı ile, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri olmayı hedefliyor.

Geleneksel lezzetleri yenilikçi bir anlayışla ele alarak yorumlayan ve hızlı üretimle hayata geçiren Komşufırın, iddiasını uzun vadeye taşıyor.

 Türkiye coğrafyasına binli sayılarda yayılan Komşufırın şubeleri, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri haline gelmek hedefleniyor.- Komşufırınlar, günün farklı zamanları ve yaşamın her anına anlam katmak üzere ürettiği, farklı zevklere hitap eden zengin ürün gamına sahip. Komşufırınlarda, atıştırmalıklar, tatlılar, ekmek arası ve ekmek üstü lezzetler, tost ve gevreklerden oluşan paketli ürünler, içecek seçenekleri ile 130u aşkın çeşidi bir arada bulmak mümkün oluyor. 

Kesintisiz AR-GE çalışmalarıyla beslenen güçlü bilgi birikimine sahip Komşufırınlarda, ISO 22000 kurallarına uygun, kaliteli üretim yapılıyor. Ürünler ve çalışanlar belirli periyotlarda mikrobiyolojik testlere tabi tutuluyor. Üretim tesisleri 3 ayda bir Tarım ve Köy İşleri Müdürlüğü tarafından; mağazalar ise her 2 ayda bir Kalite Güvence birimi tarafından denetleniyor. Komşufırın'ın tüm tedarikçileri Güvenli Gıda Kurallarına uyum sağlıyor ve İSO kalite standartları belgesine sahip kurumlardan oluşuyor