Tokat Komşufırın Şubeleri Firmaları

Tokat Komşufırın Şubeleri mi arıyorsunuz? | Komşufırın Şubeleri Tokat firmaları 0 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Tokat+Komşufırın+Şubeleri Firmanızı+Eklemek+İçin+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Tokat Komşufırın Şubeleri Firmaları Tokat Rehberi, Firmanı Ücretsiz EkleTokat Komşufırın Şubeleri Firmaları Tokat Rehberi, Firmanı Ücretsiz Ekle51 5.0 | 1 Oy
Tokat Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Tokat Komşufırın Şubeleri Firmaları Alternatif Arama Seçenekleri
Tokat Komşufırın Şubeleri sektöründe 0 adet firma bulunmaktadır, Komşufırın Şubeleri sektörü 22 Şubat 2020 Cumartesi günü tarihi itibari ile 29809 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Tokat Komşufırın Şubeleri sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Tokat Komşufırın Şubeleri, En Popüler Tokat Komşufırın Şubeleri, En Çok Aranan Tokat Komşufırın Şubeleri, En Beğenilen Tokat Komşufırın Şubeleri, En İyi Tokat Komşufırın Şubeleri, En Yeni Tokat Komşufırın Şubeleri, En Yakın Tokat Komşufırın Şubeleri, En Güncel Tokat Komşufırın Şubeleri, Tokat Komşufırın Şubeleri Nerede?
Tokat İlindeki Almus Komşufırın Şubeleri, Artova Komşufırın Şubeleri, Başçiftlik Komşufırın Şubeleri, Erbaa Komşufırın Şubeleri, Merkez Komşufırın Şubeleri, Niksar Komşufırın Şubeleri, Pazar Komşufırın Şubeleri, Reşadiye Komşufırın Şubeleri, Sulusaray Komşufırın Şubeleri, Tokat Merkez Komşufırın Şubeleri, Turhal Komşufırın Şubeleri, Yeşilyurt Komşufırın Şubeleri, Zile Komşufırın Şubeleri ilçelerindeki Komşufırın Şubeleri sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Tokat Komşufırın Şubeleri Hakkında Detaylı Açıklama

Doruk Şirketler Grubu, 3üncü nesil fırıncılık anlayışının Türkiyedeki ilk ve tek örneği olan Komşufırın ile 24 mağazada hizmet veriyor. Komşufırınlar,  ulaşacağı binin üzerinde mağaza sayısı ile, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri olmayı hedefliyor.

Geleneksel lezzetleri yenilikçi bir anlayışla ele alarak yorumlayan ve hızlı üretimle hayata geçiren Komşufırın, iddiasını uzun vadeye taşıyor.

 Türkiye coğrafyasına binli sayılarda yayılan Komşufırın şubeleri, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri haline gelmek hedefleniyor.- Komşufırınlar, günün farklı zamanları ve yaşamın her anına anlam katmak üzere ürettiği, farklı zevklere hitap eden zengin ürün gamına sahip. Komşufırınlarda, atıştırmalıklar, tatlılar, ekmek arası ve ekmek üstü lezzetler, tost ve gevreklerden oluşan paketli ürünler, içecek seçenekleri ile 130u aşkın çeşidi bir arada bulmak mümkün oluyor. 

Kesintisiz AR-GE çalışmalarıyla beslenen güçlü bilgi birikimine sahip Komşufırınlarda, ISO 22000 kurallarına uygun, kaliteli üretim yapılıyor. Ürünler ve çalışanlar belirli periyotlarda mikrobiyolojik testlere tabi tutuluyor. Üretim tesisleri 3 ayda bir Tarım ve Köy İşleri Müdürlüğü tarafından; mağazalar ise her 2 ayda bir Kalite Güvence birimi tarafından denetleniyor. Komşufırın'ın tüm tedarikçileri Güvenli Gıda Kurallarına uyum sağlıyor ve İSO kalite standartları belgesine sahip kurumlardan oluşuyor