Rize Komşufırın Şubeleri Firmaları

Rize Komşufırın Şubeleri - Komşufırın Şubeleri Rize firmaları 73 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Rize+Komşufırın+Şubeleri Firmanızı+Eklemek+İçin+Tıklayın!

Alternatif Rize Firmaları

Mert Teknik
Sektörler: Ev Aletleri Servisi
Yer: Rize
Adres: Ekrem Orhon Mh. Bulvar Cd. Kordon Apt. No: 25,
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Rize Komşufırın Şubeleri - Komşufırın Şubeleri Rize firmaları 73 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Rize Komşufırın Şubeleri Firmaları Rize Rehberi, Firmanı Ücretsiz EkleRize Komşufırın Şubeleri Firmaları Rize Rehberi, Firmanı Ücretsiz Ekle51 1.0 | 1 Oy
Rize Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Rize Komşufırın Şubeleri Firmaları Alternatif Arama Seçenekleri
Rize Komşufırın Şubeleri sektöründe 73 adet firma bulunmaktadır, Komşufırın Şubeleri sektörü 28 Ocak 2020 Salı günü tarihi itibari ile 29099 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Rize Komşufırın Şubeleri sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Rize Komşufırın Şubeleri, En Popüler Rize Komşufırın Şubeleri, En Çok Aranan Rize Komşufırın Şubeleri, En Beğenilen Rize Komşufırın Şubeleri, En İyi Rize Komşufırın Şubeleri, En Yeni Rize Komşufırın Şubeleri, En Yakın Rize Komşufırın Şubeleri, En Güncel Rize Komşufırın Şubeleri, Rize Komşufırın Şubeleri Nerede?
Rize İlindeki Ardeşen Komşufırın Şubeleri, Çamlıhemşin Komşufırın Şubeleri, Çayeli Komşufırın Şubeleri, Derepazarı Komşufırın Şubeleri, Fındıklı Komşufırın Şubeleri, Güneysu Komşufırın Şubeleri, Hemşin Komşufırın Şubeleri, İkizdere Komşufırın Şubeleri, İyidere Komşufırın Şubeleri, Kalkandere Komşufırın Şubeleri, Merkez Komşufırın Şubeleri, Pazar Komşufırın Şubeleri, Rize Merkez Komşufırın Şubeleri ilçelerindeki Komşufırın Şubeleri sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Rize Komşufırın Şubeleri Hakkında Detaylı Açıklama

Doruk Şirketler Grubu, 3üncü nesil fırıncılık anlayışının Türkiyedeki ilk ve tek örneği olan Komşufırın ile 24 mağazada hizmet veriyor. Komşufırınlar,  ulaşacağı binin üzerinde mağaza sayısı ile, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri olmayı hedefliyor.

Geleneksel lezzetleri yenilikçi bir anlayışla ele alarak yorumlayan ve hızlı üretimle hayata geçiren Komşufırın, iddiasını uzun vadeye taşıyor.

 Türkiye coğrafyasına binli sayılarda yayılan Komşufırın şubeleri, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri haline gelmek hedefleniyor.- Komşufırınlar, günün farklı zamanları ve yaşamın her anına anlam katmak üzere ürettiği, farklı zevklere hitap eden zengin ürün gamına sahip. Komşufırınlarda, atıştırmalıklar, tatlılar, ekmek arası ve ekmek üstü lezzetler, tost ve gevreklerden oluşan paketli ürünler, içecek seçenekleri ile 130u aşkın çeşidi bir arada bulmak mümkün oluyor. 

Kesintisiz AR-GE çalışmalarıyla beslenen güçlü bilgi birikimine sahip Komşufırınlarda, ISO 22000 kurallarına uygun, kaliteli üretim yapılıyor. Ürünler ve çalışanlar belirli periyotlarda mikrobiyolojik testlere tabi tutuluyor. Üretim tesisleri 3 ayda bir Tarım ve Köy İşleri Müdürlüğü tarafından; mağazalar ise her 2 ayda bir Kalite Güvence birimi tarafından denetleniyor. Komşufırın'ın tüm tedarikçileri Güvenli Gıda Kurallarına uyum sağlıyor ve İSO kalite standartları belgesine sahip kurumlardan oluşuyor