Ağrı Komşufırın Şubeleri Firmaları

Ağrı Komşufırın Şubeleri - Komşufırın Şubeleri Ağrı firmaları 73 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Ağrı+Komşufırın+Şubeleri Firmanızı+Eklemek+İçin+Tıklayın!

Alternatif Ağrı Firmaları

Mondi
Sektörler: Mobilyacılar
Yer: Ağrı
Adres: Yeni Van Cd. No: 26
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Eleşkirt Anadolu Lisesi
Adres: Eleşkirt Anadolu Lisesi, Fatih Mah.,
Beğeni: 0 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Ağrı Komşufırın Şubeleri - Komşufırın Şubeleri Ağrı firmaları 73 adet firmanın, Adresi, Yol Tarifi, Telefonu ve İletişim Bilgileri listesi burada. Firmanızı Ücretsiz Eklemek veya tüm liste için tıklayınız...
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Ağrı Komşufırın Şubeleri Firmaları Ağrı Rehberi, Firmanı Ücretsiz EkleAğrı Komşufırın Şubeleri Firmaları Ağrı Rehberi, Firmanı Ücretsiz Ekle51 5.0 | 2 Oy
Ağrı Firmaları Talep, Öneri ve Şikayetlerinizi Bize Lütfen Bildirin!
Ağrı Komşufırın Şubeleri Firmaları Alternatif Arama Seçenekleri
Ağrı Komşufırın Şubeleri sektöründe 73 adet firma bulunmaktadır, Komşufırın Şubeleri sektörü 25 Ocak 2020 Cumartesi günü tarihi itibari ile 28928 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Ağrı Komşufırın Şubeleri sektöründeki firmalara alternatif aramalarla da ulaşabilirsiniz:
İsim Sıralı Ağrı Komşufırın Şubeleri, En Popüler Ağrı Komşufırın Şubeleri, En Çok Aranan Ağrı Komşufırın Şubeleri, En Beğenilen Ağrı Komşufırın Şubeleri, En İyi Ağrı Komşufırın Şubeleri, En Yeni Ağrı Komşufırın Şubeleri, En Yakın Ağrı Komşufırın Şubeleri, En Güncel Ağrı Komşufırın Şubeleri, Ağrı Komşufırın Şubeleri Nerede?
Ağrı İlindeki Ağrı Merkez Komşufırın Şubeleri, Diyadin Komşufırın Şubeleri, Doğubayazit Komşufırın Şubeleri, Doğubeyazıt Komşufırın Şubeleri, Eleşkirt Komşufırın Şubeleri, Hamur Komşufırın Şubeleri, Merkez Komşufırın Şubeleri, Patnos Komşufırın Şubeleri, Taşlıçay Komşufırın Şubeleri, Tutak Komşufırın Şubeleri ilçelerindeki Komşufırın Şubeleri sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Ağrı Komşufırın Şubeleri Hakkında Detaylı Açıklama

Doruk Şirketler Grubu, 3üncü nesil fırıncılık anlayışının Türkiyedeki ilk ve tek örneği olan Komşufırın ile 24 mağazada hizmet veriyor. Komşufırınlar,  ulaşacağı binin üzerinde mağaza sayısı ile, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri olmayı hedefliyor.

Geleneksel lezzetleri yenilikçi bir anlayışla ele alarak yorumlayan ve hızlı üretimle hayata geçiren Komşufırın, iddiasını uzun vadeye taşıyor.

 Türkiye coğrafyasına binli sayılarda yayılan Komşufırın şubeleri, Türkiyenin en büyük fırıncılık zinciri haline gelmek hedefleniyor.- Komşufırınlar, günün farklı zamanları ve yaşamın her anına anlam katmak üzere ürettiği, farklı zevklere hitap eden zengin ürün gamına sahip. Komşufırınlarda, atıştırmalıklar, tatlılar, ekmek arası ve ekmek üstü lezzetler, tost ve gevreklerden oluşan paketli ürünler, içecek seçenekleri ile 130u aşkın çeşidi bir arada bulmak mümkün oluyor. 

Kesintisiz AR-GE çalışmalarıyla beslenen güçlü bilgi birikimine sahip Komşufırınlarda, ISO 22000 kurallarına uygun, kaliteli üretim yapılıyor. Ürünler ve çalışanlar belirli periyotlarda mikrobiyolojik testlere tabi tutuluyor. Üretim tesisleri 3 ayda bir Tarım ve Köy İşleri Müdürlüğü tarafından; mağazalar ise her 2 ayda bir Kalite Güvence birimi tarafından denetleniyor. Komşufırın'ın tüm tedarikçileri Güvenli Gıda Kurallarına uyum sağlıyor ve İSO kalite standartları belgesine sahip kurumlardan oluşuyor